/10

Trick izle

Geçirdiği kötü çocukluk nedeniyle psikolojisi alt üst olan bir genç, insanlardan sürekli kaçmakta ve onlara karşı nefret duymaktadır. Cadılar Bayramında maskeli kostümünü giyerek Trick adını kullanarak bir partiye katılan genç, parti gecesi büyük bir katliam gerçekleştirmiştir. Kasaba dedektifleri Trick'in peşine düşmüştür ancak Cadılar Bayramı tüm ülkede kutlandığı için büyük kargaşalar arasında Trick'i yakalamak hiçte kolay olmayacaktır. Trick ise bu durumu fırsat bilerek tüm kasabada gizlice terör estirmeye ve masum insanların canını yakmaya devam edecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 620
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Tutsak Abigail izle (2024)

/10

Bir grup suçlu, yeraltı dünyasının en güçlü isimlerinden birinin 12 yaşındaki balerin kızını kaçırır. 50 milyon dolarlık fidye isteyen suçluların, parayı almak için yapmaları gereken tek şey kıza sadece 1 gece göz kulak olmaktır. Tenha bir malikaneye giden suçlular, burada normal olmayan bir kız ile kilitli kaldıklarını fark ederler.

Kurt Kapanı izle (2005)

/10

Liz, Kristy ve Ben Avustralya gezisine gitmek için çantalarını sırtlarına alırlar. Amacı eğlenmek ve yeni yerler keşfetmektir. Wolf Creek Ulusal Parkı'nda, çaresiz bir şekilde yardım arayan gençler, esrarengiz bir adam olan Mick Taylor tarafından kandırılırlar. Film, Avustralya'nın ıssız bölgelerinde yaşanan gerçek olaylara dayanmaktadır.

Arınma izle (2024)

/10

Amerikalı rahibe Cecilia, İtalya'daki büyüleyici bir manastıra davet edilir. Kendisine sıcak bir şekilde karşılanır ancak mekânın arkasındaki karanlık ve ürkütücü sırları keşfetmeye başlar. Yeni evi, korkunç ve anlatılamaz dehşetlerle dolu bir kabusa dönüşür.