/10

Trick izle

Geçirdiği kötü çocukluk nedeniyle psikolojisi alt üst olan bir genç, insanlardan sürekli kaçmakta ve onlara karşı nefret duymaktadır. Cadılar Bayramında maskeli kostümünü giyerek Trick adını kullanarak bir partiye katılan genç, parti gecesi büyük bir katliam gerçekleştirmiştir. Kasaba dedektifleri Trick'in peşine düşmüştür ancak Cadılar Bayramı tüm ülkede kutlandığı için büyük kargaşalar arasında Trick'i yakalamak hiçte kolay olmayacaktır. Trick ise bu durumu fırsat bilerek tüm kasabada gizlice terör estirmeye ve masum insanların canını yakmaya devam edecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 587
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Şeytanla Bir Gece izle (2024)

/10

Johnny Carson'ın rakibi Jack Delroy, ülke genelinde uykusuzluk çeken insanlar için uzun süredir güvenilen bir figür olan 'Gece Baykuşları' adlı talk show'a ev sahipliği yapmaktadır. Ancak, programın reytingleri Jack'in eşinin trajik ölümünden sonra düşer. Şansını değiştirmek isteyen Jack, 31 Ekim 1977'de eşi benzeri olmayan bir Cadılar Bayramı özel etkinlik planlar ancak, Amerika'nın oturma odalarında kötülüğü serbest bırakmak üzere olduğundan habersizdir.

Legion izle (2010)

/10

Dünya'da Tanrı'ya olan inanç tamamen kaybolduğunda, Legion melekleri ikinci kez insanlık üzerine saldırır. Son bir melek de düşer ve böylece insanlığın savaşı başlar. Bu savaşta insanların tek umudu, ıssız bir çölde bulunan küçük bir restoranda mahsur kalmış yalan dolu bir grup insan ve başmelek Michael'dır.

Hamiltonlar izle (2006)

/10

Anne ve babalarının gizemli ölümünden sonra yalnız kalan dört kardeşin, sıradan gibi görünen ancak aslında karanlık olan yaşamlarıyla ilgili gerilim dolu bir film.