/10

Transformers 3 izle

Decepticon, asla vazgeçmeden intikam almak ve uzayın tek hakimi almak için çalışmalarına devam etmektedirler. Ayda gizli bir araştırma sürdüren ve korkunç planlar yapan Decepticonlar kendilerini ele vermişlerdir. Autobotlar, Decepticonların bir işler çevirdiklerini öğrenmiştir. Onların ne kadar acımasız ve korkunç olduğunu bilen Autobotlar, olaylar daha kötü bir hale gelmeden önce onların planlarını öğrenmek ve durdurmak için işe koyulmuşlardır. İki ırk arasında tekrar büyük bir savaş başlayacak ve bu savaş çirkin bir hal almaya başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 688
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Fair Game izle (1995)

/10

Max Kirkpatrick, KGB tarafından gönderilen bir hain ekipten koruduğu Kate McQuean'ı avukatıdır.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.

Geleceğe Dönüş izle (1985)

/10

Bir DeLorean otomobilinin içinde gizlenmiş bulunan bir icat, Marty'i yanlışlıkla 50'li yıllara geri götürür. Marty, bu yanlışlıkla gerçekleşen olay sonucunda; Amerikan kasabasında yaşanan bir kaza sonucu, gelecekte anne ve babasının tanışmasını engeller. Marty, bundan dolayı hiç doğmamış olacağını fark eder ve bu hatayı düzeltmek için çaba sarf etmek zorundadır. Ancak, durum beklediğinden daha karmaşıktır ve sorumluluk kavramını öğrenmek zorunda kalır.