/10

Transformers 3 izle

Decepticon, asla vazgeçmeden intikam almak ve uzayın tek hakimi almak için çalışmalarına devam etmektedirler. Ayda gizli bir araştırma sürdüren ve korkunç planlar yapan Decepticonlar kendilerini ele vermişlerdir. Autobotlar, Decepticonların bir işler çevirdiklerini öğrenmiştir. Onların ne kadar acımasız ve korkunç olduğunu bilen Autobotlar, olaylar daha kötü bir hale gelmeden önce onların planlarını öğrenmek ve durdurmak için işe koyulmuşlardır. İki ırk arasında tekrar büyük bir savaş başlayacak ve bu savaş çirkin bir hal almaya başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 591
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Once Upon a Crime izle (2023)

/10

Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?

Altın Gol izle (2013)

/10

Zamanını langırt oynayarak geçiren Amadeo, bir gün futbolda oldukça başarılı olan Ace ile maç yapar. Ace bir maçı kaybettiğinde bunu hırsa dönüştürür. Yıllar geçer ve Ace ünlü bir futbolcu olarak şehrine döner. Yaptığı maçın intikamını almak için tüm şehri stadyuma çevirecektir. Amadeo'nun langırt oynadığı bir barda başlıyor. O anda küçük tilt oyuncuları sihirli bir şekilde canlanır ve Ace ile birlikte şehri kurtarmak için Amadeo'ya hayatının oyununda yardım etmeye çalışırlar...

Gold Run izle (2022)

/10

O, insanların en cesuru değildir, ama ona büyük bir sorumluluk ve çok büyük bir görev verilmiştir; İkinci Dünya Savaşı'nın patlak vermesi ve Norveç'in işgali üzerine Norveç'in tüm altın rezervlerini Almanlardan almak.