/10

Transformers 2 izle

Sam, son olaylardan sonra artık normal bir hayata dönmüştür. Autobotlar ise dünyada saklanan kötü Decepticonları tek tek yok etmek için hükumetle birlikte çalışmaya başlamıştır. Her şey doğal ve barışçıl bir seyirde devam ederken Sam'e küpün sihri bulaşmıştır. Anormal bir şekilde Decepticonlar için önemli bir harita ve özel şifreli semboller Sam'in hafızasına kazınmıştır. Sam'in zihni büyük bir hazine haline gelmiştir. Decepticonlar bu durumdan faydalanarak intikamlarını almak için büyük bir şans elde etmiş ve Sam'in peşine düşmüştür. Autobotlar ise her şeylerini ortaya koyarak savaşmaya hazırdır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 555
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Once Upon a Crime izle (2023)

/10

Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?

Altın Gol izle (2013)

/10

Zamanını langırt oynayarak geçiren Amadeo, bir gün futbolda oldukça başarılı olan Ace ile maç yapar. Ace bir maçı kaybettiğinde bunu hırsa dönüştürür. Yıllar geçer ve Ace ünlü bir futbolcu olarak şehrine döner. Yaptığı maçın intikamını almak için tüm şehri stadyuma çevirecektir. Amadeo'nun langırt oynadığı bir barda başlıyor. O anda küçük tilt oyuncuları sihirli bir şekilde canlanır ve Ace ile birlikte şehri kurtarmak için Amadeo'ya hayatının oyununda yardım etmeye çalışırlar...

Gold Run izle (2022)

/10

O, insanların en cesuru değildir, ama ona büyük bir sorumluluk ve çok büyük bir görev verilmiştir; İkinci Dünya Savaşı'nın patlak vermesi ve Norveç'in işgali üzerine Norveç'in tüm altın rezervlerini Almanlardan almak.