/10

Titanik izle

Teknolojinin tüm hızıyla geliştiği bir dönemde insanlar üstesinden gelemeyecekleri hiçbir sorunun olmadığına inanmaya başlamışlardır. "Titanic" adı verilen dev transatlantik gemisi, adeta doğaya karşı bir insanlık gösterisi gibidir. Bu "Düşler Gemisi"nin yolcuları arasında Avrupa'da birkaç yıl geçirdikten sonra Amerika'ya dönen genç ve fakir ressam Jack Dawson ile nişanlısı ve annesiyle Philadelphia'ya giden Rose DeWitt Bukater adında zengin bir genç kız vardır. İki genç tesadüfen tanışacak ve sınıf farkı gözetmeden yakınlaşacaktır. Denize açıldıktan dört buçuk gün sonra, 10 Nisan 1912'de Titanik bir buzdağına çarparak iki saat kırk dakika süren ve batmasıyla sonuçlanan trajik bir olayı tetikledi.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 254
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yazar:
Yönetmen:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Kan ve Altın izle (2023)

/10

Heinrich, kızına kavuşmak için her şeyi riske atan bir asker kaçağıdır. Kızına kavuşmak için yola çıkarken SS birimleri peşine düşer. SS, Heinrich'i bir ağaçta asılı bırakır. Ölümle karşı karşıya kalan Heinrich, Elsa adlı bir çiftçi tarafından kurtarılır. Ortak bir düşmana adalet getirmek için birlikte çalışmaya karar veren Heinrich ve Elsa, Yahudilere ait bir hazineyi bulmak için zorlu bir maceraya atılır.

Air izle (2023)

/10

Yönetmen Ben Affleck'in ödüllü AIR'i, henüz keşfedilmemiş Michael Jordan ile Air Jordan markası spor ve kültür dünyasında devrim yaratacak olan Nike'ın gelişmekte olan basketbol bölümü arasındaki ortaklığı tasvir ediyor. Başrollerde Matt Damon, Ben Affleck, Jason Bateman, Chris Messina, Marlon Wayans, Chris Tucker ve Viola Davis yer alıyor.

Kopuş izle (2022)

/10

ABD Donanması Kıdemli Brian Brown-Easley, destek talebi Gaziler İşleri tarafından geri çevrildiğinde mali açıdan çaresiz ve seçenekleri dışında. Bankayı ve çalışanlarını rehin aldığında, polisle gergin bir yüzleşmeye zemin hazırlar. Gerçek bir hikayeye dayanmaktadır.