/10

Titanik izle

Teknolojinin tüm hızıyla geliştiği bir dönemde insanlar üstesinden gelemeyecekleri hiçbir sorunun olmadığına inanmaya başlamışlardır. "Titanic" adı verilen dev transatlantik gemisi, adeta doğaya karşı bir insanlık gösterisi gibidir. Bu "Düşler Gemisi"nin yolcuları arasında Avrupa'da birkaç yıl geçirdikten sonra Amerika'ya dönen genç ve fakir ressam Jack Dawson ile nişanlısı ve annesiyle Philadelphia'ya giden Rose DeWitt Bukater adında zengin bir genç kız vardır. İki genç tesadüfen tanışacak ve sınıf farkı gözetmeden yakınlaşacaktır. Denize açıldıktan dört buçuk gün sonra, 10 Nisan 1912'de Titanik bir buzdağına çarparak iki saat kırk dakika süren ve batmasıyla sonuçlanan trajik bir olayı tetikledi.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 646
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yazar:
Yönetmen:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Le refuge izle (2009)

/10

Mousse ve Louis, genç, çekici, zengin ve birbirlerine âşıktılar. Ancak uyuşturucu bağımlılığı hayatlarını ele geçirdi. Bir gün aşırı dozda uyuşturucu alırlar ve Louis hayatını kaybeder. Mousse, mucizevi bir şekilde kurtulur ve kısa bir süre sonra hamile olduğunu öğrenir. Büyük bir karışıklık içinde olan Mousse, Paris'ten uzaklaşıp sakin bir eve yerleşir. Birkaç ay sonra Louis'nin kardeşi, Mousse'un yanına gelir. Mousse için bu adam bir düşman mıdır yoksa barışma fırsatı mı sunmaktadır?

Büyük Açık izle (2015)

/10

Sektör dışından dört kişi, büyük bankaların, medyanın ve devletin görmezden geldiği küresel ekonomik çöküşün yaklaştığını fark edince akıllarına bir fikir gelir: Büyük Açık. İddialı yatırımları sayesinde, modern bankacılığın karanlık yüzüyle tanışırlar; artık herkesi ve her şeyi sorgulamak zorundadırlar.

Sadece Tanrı Affeder izle (2013)

/10

Julian, Bangkok'a kaçtıktan sonra on yıl boyunca sürgünde yaşamıştır çünkü bir cinayet işlemiştir. Yeraltı dünyasında saygı gören bir suçlu olan Julian, kardeşiyle birlikte uyuşturucu kaçakçılığı yaptıkları bir boks kulübünü işletmekte kullanmaktadır. Bir gün Julian'ın kardeşi bir kadını öldürdükten sonra, tehlikeli kişiler tarafından acımasızca öldürülür. Bunun üzerine anneleri Jenna, sert bir mizaca sahip, yerel ve acımasız bir patron olup, Julian'dan kardeşinin katillerini bulup intikam almasını ve cehennemi başlarına yıkmak için derhal geleceğini belirtir. Ancak, karşılarında gerçek bir iblis vardır.