/10

The VelociPastor izle

Ailesinin ölümünden büyük derecede etkilenen bir rahip, eski ülkesini ve hayatını bırakarak Çin'e gider. Burada sil baştan yeni bir hayata başlamak isteyen adam, gizemli bir yetenek edinir. Bir dinozora dönüşebildiğinin farkına varan rahip, ilk başlarda çok korkmasına rağmen zamanla bu yeteneğinin ona faydalı olabileceğinin farkına varır. Tanıştığı bir kızın tavsiyelerinin ardından bu yeteneğini suçu durdurmak üzere kullanmaya başlar. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 557
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

İç Savaş izle (2024)

/10

Amerika Birleşik Devletleri'nin çöküşünün eşiğinde geçen ve yerleşik gazetecilerin büyük bir hikaye anlatmak için yarıştığı bir yakın gelecekte geçen bir film olan "İç Savaş".

Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.