/10

The Thing About My Folks izle

Orta yaşlarında olan Sam, karısı ile pek iyi anlaşamayan bir babadır. Aralarında yaşanan olayların ardından Sam'in karısı, evi bir not bırakarak terk eder. Her ne kadar birbirleri ile anlaşamasalar da Sam bu olay karşısında oldukça üzülür. Bir şeyler yapması gerektiğini düşünen Sam, oğlu Ben ile birlikte evi terk eden karısını aramak için bir yola çıkacaktır. Ancak bu sadece bir arayış olmaktan çıkarak çiftin geçmişte yaşadıkları ve yaptıklarıyla yüzleşme meselesine dönerek dağılmanın eşiğindeki bir aileyi düzeltme mücadelesine dönüşecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 479
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.