/10

The Sonata izle

İyi bir sanatçı olan Rosa, tek başına şehirde yaşamaktadır. Rosa'nın babası varlıklı bir iş adamıdır ve trajik bir olay sonrası ölür. Babası, Rosa'ya şehirden çok uzakta bir köşk bırakır. Artık Rosa, hayatta tek başına kalmıştır ve babasının mirası olan büyük köşke gider. Burada biraz zaman geçirmeyi ve bulunduğu durumu atlatmayı düşünmektedir. Ancak Rosa, o köşkte esrarengiz olaylar yaşamaya başlamıştır. Köşkte bulunan şifreli ve özel notaları keşfetmiştir. Bu notalar, çok önemli ve özel bir bestedir. Ancak notaların gizli bir sırrı da vardır. Rosa, gerçekleri öğrenmek için bir arayışa girer. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 454
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Death Proof izle (2007)

/10

Austin'in en ünlü DJ'i Jungle Julia, en yakın arkadaşları Shanna ve Arlene ile parti yapıyor. Sabaha kadar eğlenen üçlünün hiçbir şeyden haberi yoktur. Yaptıkları her şeyi izleyen biri vardır; yüzünde derin bir yara izi ve korkunç bir arabası olan eski bir dublör olan Dublör Mike. Günlerdir kızları izleyen Mike, akşam ve sabah dışarı çıkarken onları takip ediyor.

Breach izle (2007)

/10

Soğuk Savaş'ın tüm gerilimiyle devam ettiği yıllarda bu gerilimden en çok zarar görenler her iki ülkenin istihbarat teşkilatları oldu. Bu yıllarda sadakati sınanan ajanlardan biri de, yirmi yıldır ülkesinin istihbarat bilgilerini Sovyetler Birliği'ne satan ve sadakatsizliği ortaya çıktığında yakından izlenen Robert Hanssen'di. Genç ajan Eric O'Neill, Hanssen'in gerçek yüzünü keşfetmekle görevlendirilir. Biri genç ve hırslı, diğeri tecrübeli ve kurnaz iki ajan arasında gergin bir ölüm kalım oyunu yaşanacak.Yönetmen koltuğunda Suspect Zero ve Flight Plan gibi filmlerden senarist olarak tanıdığımız Billy Ray de oturuyor. sandalye. bu sefer senaryo yazarlığı olarak. Oscar ödüllü aktör Chris Cooper'a Ryan Phillippe eşlik ediyor.

Proof izle (2005)

/10

27. yaşına yaklaşan Katarzyna, tüm hayatını babasının yanında ve onun gölgesinde geçirmiştir. Yıllardır babasından ayrı kalan, delilik ile deha arasında gidip gelen genç bir kadının hayatı, uzaktaki kız kardeşi Claire'in gelişiyle değişir. Bir yanda baskıcı tavrıyla baş etmeye çalıştığı ablası, diğer yanda ona her fırsatta ilgi gösteren babasının öğrencisi Hal...