/10

The Sonata izle

İyi bir sanatçı olan Rosa, tek başına şehirde yaşamaktadır. Rosa'nın babası varlıklı bir iş adamıdır ve trajik bir olay sonrası ölür. Babası, Rosa'ya şehirden çok uzakta bir köşk bırakır. Artık Rosa, hayatta tek başına kalmıştır ve babasının mirası olan büyük köşke gider. Burada biraz zaman geçirmeyi ve bulunduğu durumu atlatmayı düşünmektedir. Ancak Rosa, o köşkte esrarengiz olaylar yaşamaya başlamıştır. Köşkte bulunan şifreli ve özel notaları keşfetmiştir. Bu notalar, çok önemli ve özel bir bestedir. Ancak notaların gizli bir sırrı da vardır. Rosa, gerçekleri öğrenmek için bir arayışa girer. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 536
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Roadkill izle (2011)

/10

Kate ve kardeşi Joel ile beş yakın arkadaşları, karavana atlar ve uzun ve eğlenceli bir yolculuğa çıkarlar. Ancak kaza geçirirler ve bu olay, macerayı kabus haline getirir. Devasa bir kuş olan Simuroc, Kate ve arkadaşlarını takip etmektedir. Ağaçlık bir alanda sıkışan gençler, bu yırtıcı hayvanın avı haline gelirler.

Maviliklere Doğru 2 izle (2009)

/10

Sebastian (Chris Carmack) ve Dani (Laura Vandervoort), su altında rehberlik yapmak ve yardımcı olmak için işe alınan dalgıç çiftidir, ancak bilmeden kendilerini heyecanlı bir maceranın içinde bulurlar ve büyük bir para karşılığında çalışırlar.

Maviliklere Doğru izle (2005)

/10

Dört genç dalgıç, Bahamalar'da efsanevi bir hazinenin peşine düşmeye karar verir. Rivayete göre, yıllardır denizin derinliklerinde duran bir batının içinde değerli altınlar bulunmaktadır. Bu büyüleyici servete sahip olma arzusu gençleri harekete geçirir. Onları derin sulardaki heyecan dolu bir maceranın içine sürükler. Zira karşılarına çıkacak sürprizler yalnızca altınlarla sınırlı değildir...