/10

The Sisterhood izle

Ashley, son dönemlerde yaşadığı olaylardan dolayı büyük bir depresyona girmiştir. Çok sevdiği annesinin ölümünün ardından evliliği ve iş hayatı çok berbat bir durumdadır. Boşanmasının ardındansa Ashley, farklı bir döneme girecektir. Hayatını tekrar kazanmak için kız kardeşi Jasmine ile vakit geçirmeye başlayacaktır. Jasmine, Ashley'e faydalı olabileceğini düşündüğü için onu sadece kadınlardan oluşan bir gruba sokar. Çekici bir hayata sahip olan Desiree tarafından yönetilen grup, Ashley'e ilk başlarda çok iyi gelmiştir. Ancak zamanla Ashley gizli gerçekleri ve saklı sırları öğrenmeye başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 454
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Taciz izle (1994)

/10

Michael Crichton'un romanından uyarlanan film, seksi patronu tarafından "taciz edilen" ve ardından şantaja uğrayan bir adamın bu durumdan kurtulmak için gösterdiği "umutsuz" çabanın öyküsünü anlatıyor.

Kidnapping Stella izle (2019)

/10

Kaçıranların zengin hedefi olan Stella, sıradan bir kamyonetle kaçırıldı ve ses geçirmez bir odada tutuldu. Ancak onu kaçıranlar bir şeyi hesaba katmayı unutmuşlardı; o da Stella'nın hayatta kalma içgüdüsüydü. Maskeli adam kaçıranların planını bozması gereken kişi de kurbanın ta kendisiydi.

Zwartboek izle (2006)

/10

Almanya'da yaşamın Yahudiler için kabusa dönüştüğü yıllarda Yahudi şarkıcı Rachel Steinn, korkunç baskılardan kaçmak için ülkeyi terk etmeye karar verdi. Ne yazık ki Hollanda'ya kaçak olarak bindiği tekne Almanlar tarafından durdurulacak. Teknedeki herkes öldürülse de Rachel şans eseri kaçar. Ülkeyi terk edemeyen Rachel'ın elinde tek bir seçenek kalıyor: direnişe katılmak! Ellis de Vries adıyla direniş gruplarının önemli isimlerinden biri haline gelecek.RoboCop ve Basic Instinct gibi filmlerin de yönetmenliğini yapan Paul Verhoeven, şimdi Dünya'da yaşanan gerçek trajedilerden biriyle karşı karşıya. Savaş II.