/10

The Sisterhood izle

Ashley, son dönemlerde yaşadığı olaylardan dolayı büyük bir depresyona girmiştir. Çok sevdiği annesinin ölümünün ardından evliliği ve iş hayatı çok berbat bir durumdadır. Boşanmasının ardındansa Ashley, farklı bir döneme girecektir. Hayatını tekrar kazanmak için kız kardeşi Jasmine ile vakit geçirmeye başlayacaktır. Jasmine, Ashley'e faydalı olabileceğini düşündüğü için onu sadece kadınlardan oluşan bir gruba sokar. Çekici bir hayata sahip olan Desiree tarafından yönetilen grup, Ashley'e ilk başlarda çok iyi gelmiştir. Ancak zamanla Ashley gizli gerçekleri ve saklı sırları öğrenmeye başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 587
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Ne Dilediğine Dikkat Et izle (2015)

/10

Bir yatırım bankacısının ünlü karısıyla ilişki yaşayan bir dolandırıcı, şantaj yaparak para almaya çalışır ve pazarlık ettiğinden fazlasını elde eder. Ancak, planları beklediği gibi gitmeyecektir.

The Day After Tomorrow izle (2004)

/10

Dünya, doğanın gazabına uğramaktadır. Şiddetli kasırgalar Los Angeles'ı haritadan silmiş, Yeni Delhi karlar altına gömülmüş, Tokyo devasa dolu yağışıyla yıkılırken New York ani iklim değişikliği ile dev dalgaların tehditi altında kalmıştır. Bir iklim bilim uzmanı olan Jack Hall, dünyayı, küresel ısınmanın tetiklediği bu felaketten kurtarmak için çözüm arayışındadır. Kurtuluş Günü'nün yaratıcısı Roland Emmerich, dünyayı bu kez uzaylılar tarafından değil, bizzat doğanın kendisi tarafından yok ediyor. Devasa doğal felaketler, büyük paralar harcanarak ve bilgisayar teknolojisinin de katkısıyla nefes kesen gerçekçilikte sahnelere dönüştürülmüş. Denis Quaid, Jake Gyllenhaal ve Ian Holm'un da katılımıyla filmin kadrosu da en az efektleri kadar dikkat çekiyor.

Kasırgalar izle (2024)

/10

Fırtına mevsimi şiddetlendikçe, daha önce hiç yaşanmamış korkunç olaylar meydana gelir ve Kate ile Tyler, rakip ekipleriyle birlikte Oklahoma'nın merkezinde bir araya gelen birçok fırtınanın tam ortasında, hayatta kalma mücadelesi verirler.