/10

The Runners izle

Ryan, canından çok sevdiği kardeşinin büyük ısrarları sonucu bir geceliğine partiye gitmesine izin vermiştir. Ancak bu karar onlara pahalıya patlayacaktır. Kadın kaçakçılığı yaparak kaçırdıkları kadınları birer seks işçisi olarak kullanan Teksas'ın köklü bir çetesi, Ryan'ın kardeşini parti gecesinde kaçıracaktır. Polislerin eli kolu bağlı bekleyişine dayanamayan Ryan, kardeşini çok geç olmadan kurtarmak için harekete geçecektir. Tek başına büyük bir çeteye karşı cesurca bir savaş vermeye başlayan Ryan'ın tek derdi kız kardeşini kurtarmaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 485
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.

Land of Bad izle (2024)

/10

Acemi hava trafik kontrolörü Kinney, Filipinler'de bir göreve katılmış bir Delta Force ekibine dahil edilir. Ekip silahsız tuzağa düştüğünde, hayatta kalmak için tek şansları olan Hava Kuvvetleri insansız hava aracı pilotu Reaper'ın becerilerini kullanmak zorunda kalırlar.

Baskın izle (2012)

/10

Film, özel bir timin, şehir merkezinden uzak bir mahalledeki bir apartmanda uyuşturucu satıcısını yakalamak için baskın düzenlemesiyle başlar. Ancak, her katı psikopatlar, katiller, çeteler ve hırsızlar için sığınak haline gelmiş bu binaya daha önce hiç girilmemiştir. Alarm verilir verilmez ışıklar söner ve çıkışlar kapatılır. Baskına uğrayan polisler kısa sürede kuşatılır ve acımasızca öldürülür. Sadece birkaç polis hayatta kalır ve binada mahsur kalırlar. Hayatta kalmak için en üst kata ulaşmaları gerekmektedir. Binanın her katı, ayrı bir cehennemi temsil eder ve yızyılın savaşı başlar.