/10

The Runners izle

Ryan, canından çok sevdiği kardeşinin büyük ısrarları sonucu bir geceliğine partiye gitmesine izin vermiştir. Ancak bu karar onlara pahalıya patlayacaktır. Kadın kaçakçılığı yaparak kaçırdıkları kadınları birer seks işçisi olarak kullanan Teksas'ın köklü bir çetesi, Ryan'ın kardeşini parti gecesinde kaçıracaktır. Polislerin eli kolu bağlı bekleyişine dayanamayan Ryan, kardeşini çok geç olmadan kurtarmak için harekete geçecektir. Tek başına büyük bir çeteye karşı cesurca bir savaş vermeye başlayan Ryan'ın tek derdi kız kardeşini kurtarmaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 431
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Bir Zamanlar Deadpool izle (2018)

/10

Kaçırılan Fred Savage, Deadpool 2'nin Deadpool 2 versiyonuna, sihir, mucizeler ve sıfır F'lerle dolu Prenses Gelin tarzı bir hikayeye katlanmak zorunda kalır.

Death Proof izle (2007)

/10

Austin'in en ünlü DJ'i Jungle Julia, en yakın arkadaşları Shanna ve Arlene ile parti yapıyor. Sabaha kadar eğlenen üçlünün hiçbir şeyden haberi yoktur. Yaptıkları her şeyi izleyen biri vardır; yüzünde derin bir yara izi ve korkunç bir arabası olan eski bir dublör olan Dublör Mike. Günlerdir kızları izleyen Mike, akşam ve sabah dışarı çıkarken onları takip ediyor.

X: İntikam Gecesi izle (2011)

/10

Holly Rowe artık emekli olmak isteyen bir fahişedir. Yakın zamanda aldığı bir iş teklifiyle karşı karşıya kalan Rowe, tesadüfen kaçak genç Shay Ryan'la tanışır. Buluşma yerine birlikte giden iki kadın, hayatlarını sonsuza dek değiştirecek tuzaklarla dolu bir geceyle karşı karşıya kalır. Dünyanın en eski mesleği olan fuhşa farklı, dramatik ve gerilimli bir bakış açısı getiren bir gösteri.