/10

The Mortuary Collection izle

Cenaze evi işleten esrarengiz bir adam, yıllardır bu işi yapmıştır. Yılların getirdiği tecrübeler ve tuhaf hikayelerle dolmuştur. Kendisine yardım etmesi için kadın bir çalışan alan yaşlı adam, kadına yeni işini ve bu işin detayları hakkında bilgiler vermeye başlamıştır. Bu işin püf noktalarını hikayelerle anlatan yaşlı adam, yıllar içerisinde işinin en iyisi haline gelerek aranan bir isim olmaya başlamıştır. Ve işi yeni çalışanına öğretmek için de yaşadığı fantastik olayları gün yüzüne çıkartmıştır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 828
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Arınma izle (2024)

/10

Amerikalı rahibe Cecilia, İtalya'daki büyüleyici bir manastıra davet edilir. Kendisine sıcak bir şekilde karşılanır ancak mekânın arkasındaki karanlık ve ürkütücü sırları keşfetmeye başlar. Yeni evi, korkunç ve anlatılamaz dehşetlerle dolu bir kabusa dönüşür.

Imaginary izle (2024)

/10

Jessica, yeni kocası Max ve iki kızıyla banliyödeki eski ebeveynlerinin evine taşınır. Kızlarından biri, bodrumda annesinin eski peluş oyuncak ayısı Chauncey'yi bulur. Ancak bu oyuncak ayı, aile için beklenmedik bir tehlike haline gelir. Jessica, oyuncak ayının sıradan bir oyuncağın ötesinde olduğunu anlar.

Roadkill izle (2011)

/10

Kate ve kardeşi Joel ile beş yakın arkadaşları, karavana atlar ve uzun ve eğlenceli bir yolculuğa çıkarlar. Ancak kaza geçirirler ve bu olay, macerayı kabus haline getirir. Devasa bir kuş olan Simuroc, Kate ve arkadaşlarını takip etmektedir. Ağaçlık bir alanda sıkışan gençler, bu yırtıcı hayvanın avı haline gelirler.