/10

The Maid izle

Esrarengiz ve zengin bir ailenin evinde hizmetçi olarak çalışmaya başlayan Joy, ev sahipleri tarafından sürekli sıcak karşılanmaktadır. Ancak aslında çok fantastik ve esrarengiz bir geçmiş vardır. Evin eski hizmetçisi tuhaf bir şekilde ölmüştür ve ruhu yeni hizmetçi Joy'a musallat olmuştur. Yavaş yavaş saklı gerçekleri öğrenen ve sürekli tuhaf şeylere şahit olan Joy, karşılaşacaklarıyla büyük bir şoka uğrayacaktır. Ev sahipleri hakkındaki sırlar teker teker açığa çıkarken Joy kendisi fantastik olayların ortasında bulacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 1,170
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Yönetmen:

  Ülke:

  Kategori:

  , ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Sliver izle (1993)

  /10

  Carly Norris, New York'ta yaşayan ve Sliver Apartments'taki dairesine taşınan bir kitap editörüdür. Burada iki yeni komşusuyla tanışır; Gerilim romanları yazan Jack Lansfor ve apartman sahibi yakışıklı Zeke Hawkins. Carly çok geçmeden dairede yaşayan bazı kadınların öldürüldüğünü öğrenir ve polis, dairede bir seri katilin kaldığından şüphelenir.

  Dokuz Buçuk Hafta izle (1986)

  /10

  Elizabeth New York'ta bir sanat galerisinde çalışıyor. Bir gün Wall Street'in gerçek kurdu John tarafından baştan çıkarılır. Bu baştan çıkarma sayesinde dokuz buçuk hafta sürecek bir ilişki başlayacak. Bu ilişki sırasında Elizabeth sınırlarını zorlayacak ve John'un aradığı doğru adam olup olmadığını merak edecektir.

  Yerinde Olsam izle (2005)

  /10

  "Ben Olsaydım" sadece ayakkabı numaralarıyla birleşen iki kardeşin inanılmaz neşeli ve yürek burkan hikayesini anlatıyor. Maggie ve Rose Feller, siyah ve beyaz kadar farklı, kendi tarzları ve hedefleri olan iki kız kardeştir. Maggie gerçek bir parti kızıdır. Liseden mezun olduktan sonra birçok iş değiştirdi ve tek yeteneğinin karşı cins üzerinde yarattığı etki olduğuna inanıyor. Rose, Princeton'da eğitim görmüş bir avukattır. Philadelphia'nın en büyük hukuk firmalarından birinin güzelce döşenmiş bir ofisinde çalışıyor. Güzel bir evi var ama dış dünyayla arası pek iyi değil, sürekli şikayet ediyor. İki kız kardeş birlikte seyahat edecek, birbirlerine saygı duymayı öğrenecek ve yeniden kardeş olacaklar. Yolun sonunda öldüğünü zannettikleri büyükannelerine ulaşacaklar ve ondan büyük hayat dersleri alacaklar...