/10

The Lost Husband izle

Kocasını trajik bir kazada kaybeden Libby, çocukları için yaşadığı bu acının üstesinden gelmek zorundadır. Her şeye rağmen hayat devam edecek ve Libby, çocuklarına iyi bir ebeveyn olmaya çalışacaktır. Bu yüzden yaşadıkları şehir hayatından biraz uzaklaşmanın iyi geleceğini düşünen Libby ve çocuklar, halalarının Teksas'daki çiftliğe giderler. Bir taraftan kocasının acısı dururken Libby, çocukları için girdiği bu yeni hayata ayak uydurmaya çalışacaktır. Bu yeni hayatta James ile tanışan Libby, büyük bir duygu karmaşası duyarken ebeveynlik görevini de yerine getirmek zorunda kalır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 575
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

Suç Çetesi izle (2013)

/10

1949 Los Angeles şehri acımasız ve doğuştan sahtekar Mickey Cohen'in hakimiyeti altındadır. Uyuşturucu, silah ve kadın ticaretini tek başına yapan Cohen, güçlü mafya adamlarının yanı sıra yerel polisi ve hatta politikacıları da arkasına almıştır. Los Angeles Polis Departmanında hiç kimse onunla karşı karşıya gelmeye cesaret edemezken dışarıdan destek vermekle görevlendirilen Teğmen John O'Mara ve Jerry Wooters, Cohen'in planlarını altüst edebilecekler mi?

Sleeping Dogs izle (2024)

/10

Alzheimer tedavisi için son teknoloji kullanılarak çalışmalar yapan Roy Freeman, hafıza kaybı yaşayan bir profesörün esrarengiz cinayetini çözmek üzere eski bir dava dosyasını açar. Hafızasını geri kazanmaya çalışan Freeman, eski ortağını da yanına alarak gerçeği aydınlatmaya çalışır. İkili, sır dolu bir öyküyü çözmek için tehlikeli bir yolculuğa çıkar ve Freeman korkutucu gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.