/10

The Lost Husband izle

Kocasını trajik bir kazada kaybeden Libby, çocukları için yaşadığı bu acının üstesinden gelmek zorundadır. Her şeye rağmen hayat devam edecek ve Libby, çocuklarına iyi bir ebeveyn olmaya çalışacaktır. Bu yüzden yaşadıkları şehir hayatından biraz uzaklaşmanın iyi geleceğini düşünen Libby ve çocuklar, halalarının Teksas'daki çiftliğe giderler. Bir taraftan kocasının acısı dururken Libby, çocukları için girdiği bu yeni hayata ayak uydurmaya çalışacaktır. Bu yeni hayatta James ile tanışan Libby, büyük bir duygu karmaşası duyarken ebeveynlik görevini de yerine getirmek zorunda kalır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 605
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Road izle (2009)

/10

Gelecekteki kıyamet günlerini anlatan bir kitabın sinema uyarlaması olan bu film, güçlü bir oyuncu kadrosuyla birlikte en çok satan kitabın gölgesinde kalmayacak gibi görünüyor. Amerika'nın ateşler içinde kalan bir atmosferde geçen filmde, bir baba ve oğulun Amerika'nın kıyılarına doğru bir yolculuk yapması anlatılıyor. Basit bir tüfekle tehlikeli hava koşullarında bilmedikleri bir yeri bulma çabalarına haydutlar da eklenince macera daha da zorlaşıyor. Bu film, bilim kurgu türünde olmasına rağmen Western tarzından da etkiler taşıyor.

Float izle (2024)

/10

Waverly, geleceği için yaptığı planları kısa sürede değiştirmek zorunda kalır ve küçük bir Kanada kasabasına gider. Burada tanıştığı yerel cankurtaran Blake ile beklenmedik bir aşkın içine sürüklenir. Yüzme dersleri sırasında aralarındaki bağ giderek güçlenir.

Fly Me to the Moon izle (2024)

/10

NASA'nın tarihi aya inişi sırasında geçen romantik komedi filmde, NASA'nın imajını düzeltmek için getirilen pazarlama dehası Kelly Jones, fırlatma direktörü Cole Davis'in zorlu görevini daha da karmaşık hale getirir. Durum kötüleşince, görevin kritik derecede önemli olduğuna inanan Başkan, Jones'a destek olması için uydurma bir ay inişi planı yapmasını emreder ve geri sayım başlar.