/10

The Lost Husband izle

Kocasını trajik bir kazada kaybeden Libby, çocukları için yaşadığı bu acının üstesinden gelmek zorundadır. Her şeye rağmen hayat devam edecek ve Libby, çocuklarına iyi bir ebeveyn olmaya çalışacaktır. Bu yüzden yaşadıkları şehir hayatından biraz uzaklaşmanın iyi geleceğini düşünen Libby ve çocuklar, halalarının Teksas'daki çiftliğe giderler. Bir taraftan kocasının acısı dururken Libby, çocukları için girdiği bu yeni hayata ayak uydurmaya çalışacaktır. Bu yeni hayatta James ile tanışan Libby, büyük bir duygu karmaşası duyarken ebeveynlik görevini de yerine getirmek zorunda kalır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 511
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Utanç izle (2011)

/10

Brandon Sullivan, cinsel dürtülerini kontrol edemeyen otuz yaşında bir New York'ludur. Brandon'ın iş, ev ve barlardan oluşan monoton hayatı, fahişeler ve porno filmlerle iç içe geçmiştir. İnatçı kız kardeşi Sissy'nin birkaç günlüğüne evine gelmesiyle hayatı bir anda altüst olur.

X: İntikam Gecesi izle (2011)

/10

Holly Rowe artık emekli olmak isteyen bir fahişedir. Yakın zamanda aldığı bir iş teklifiyle karşı karşıya kalan Rowe, tesadüfen kaçak genç Shay Ryan'la tanışır. Buluşma yerine birlikte giden iki kadın, hayatlarını sonsuza dek değiştirecek tuzaklarla dolu bir geceyle karşı karşıya kalır. Dünyanın en eski mesleği olan fuhşa farklı, dramatik ve gerilimli bir bakış açısı getiren bir gösteri.

Ahlaksız Teklif izle (1993)

/10

Zor günler geçiren Diana ve David Murphy şanslarını denemek için Las Vegas'a gelirler. Milyarder John Gage ile tanışmaları ve aldıkları teklif sayesinde kötü günlerini unutabilecekler. Bu 1 milyon dolarlık anlaşmanın bedeli Diana'yla geçirilecek bir gece. Sorunlara oldukça basit ve kolay bir çözüm gibi görünen bu teklif, çifti aşk ve sadakat konusunda ciddi sorulara sürükleyecektir. Başarılı yönetmen Adrian Lyne'den ahlaki değerleri masaya yatıran bir film.