/10

The Human Stain izle

Coleman Silk, ABD'nin en prestijli üniversitelerinden birinde seçkin bir kariyere sahip seçkin bir profesördür. Bir temizlikçi kadınla olan evlilik dışı ilişkisi gün yüzüne çıkınca, 50 yıldır en yakınlarından bile sakladığı sırlar ortaya çıkar ve hayatı alt üst olur.Arkadaşı yazar Nathan Zuckerman, Silk'in ilişkisine odaklandığında, tüm bu sırların yavaş yavaş ortaya çıkarılması ve keşfedilmesi gerekiyor. İpek'in bilinenden çok farklı bir kişisel geçmişi olduğu çarpıcı bir şekilde ortaya çıkıyor.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 312
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yazar:
Yönetmen:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Road izle (2009)

/10

Gelecekteki kıyamet günlerini anlatan bir kitabın sinema uyarlaması olan bu film, güçlü bir oyuncu kadrosuyla birlikte en çok satan kitabın gölgesinde kalmayacak gibi görünüyor. Amerika'nın ateşler içinde kalan bir atmosferde geçen filmde, bir baba ve oğulun Amerika'nın kıyılarına doğru bir yolculuk yapması anlatılıyor. Basit bir tüfekle tehlikeli hava koşullarında bilmedikleri bir yeri bulma çabalarına haydutlar da eklenince macera daha da zorlaşıyor. Bu film, bilim kurgu türünde olmasına rağmen Western tarzından da etkiler taşıyor.

Float izle (2024)

/10

Waverly, geleceği için yaptığı planları kısa sürede değiştirmek zorunda kalır ve küçük bir Kanada kasabasına gider. Burada tanıştığı yerel cankurtaran Blake ile beklenmedik bir aşkın içine sürüklenir. Yüzme dersleri sırasında aralarındaki bağ giderek güçlenir.

Fly Me to the Moon izle (2024)

/10

NASA'nın tarihi aya inişi sırasında geçen romantik komedi filmde, NASA'nın imajını düzeltmek için getirilen pazarlama dehası Kelly Jones, fırlatma direktörü Cole Davis'in zorlu görevini daha da karmaşık hale getirir. Durum kötüleşince, görevin kritik derecede önemli olduğuna inanan Başkan, Jones'a destek olması için uydurma bir ay inişi planı yapmasını emreder ve geri sayım başlar.