/10

The Forty-Year-Old Version izle

Hayatını tiyatro yazarlığına adayan Radha, 40 yaşına kadar sıkılmadan ve pes etmeden işini layığıyla yerine getirmiştir. Ancak Radha bu işte başarısızdır ve o da bu durumun farkındadır. İşine verdiği emeklerin karşılığını alamayan Radha, en sonunda büyük bir karar vererek başka şeyler deneyeme başlamıştır. Yılların yaşanmışlığını ve tecrübelerini kaleme döken Radha, kendisinin kaliteli bir rapçi olarak yeniden keşfetmiştir. Artık farklı ve kendisi için daha iyi olabileceğini düşündüğü yolda ilk adımlara atmaya başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 794
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

Argylle: Gizli Casus izle (2024)

/10

Hafıza kaybı olan bir yazar, zamanla anılarını hatırlayarak Argylle adını ve eskiden dünya çapında bir casus olduğunu keşfeder. Bu durumun ardından Argylle, kendini dünyayı dolaşmasına yol açacak bir maceranın içinde bulur.

Ricky Stanicky izle (2024)

/10

Üç genç, eğlence arayışında oldukları mahalledeki bir evi ateşe verir ve suçu Ricky Stanicky adında sahte bir karakterin üzerine atar. 20 yıl sonra, eşlerinin Stanicky ile tanışmak istemesi üzerine, gençler yıllar önce yaptıkları eylemle yüzleşmek zorunda kalır ve işsiz bir oyuncuyla anlaşırlar.