/10

The Dry izle

Mesleği gereği doğup büyüdüğü kasabasından taşınmak zorunda kalan Falk, başarılı bir devlet ajanı olarak çalışmıştır. Ancak yaşanan trajik olayların ardından büyük acılar çeken Falk, büyük bir boşluğa düşmüş ve psikolojik sıkıntılar yaşamaya başlamıştır. Düzenlenen bir cenaze töreni için eski kasabasına yeniden dönen Falk, burada geçmişte yaşadığı acı durumlar yüzleşecektir ve yıllardır çözülmemiş bir cinayetin üstüne gitmeye başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 388
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Balina izle (2022)

/10

İngilizce öğretmeni olan Charlie, obezite sorunuyla baş etmeye çalışan bir adamdır. Yalnız yaşayan Charlie'nin tek dileği, görüşmediği kızıyla yeniden bir araya gelmektir. Charlie, kızıyla yeniden bağ kurmak için elinden gelen her şeyi yapar.

İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

Women Talking izle (2022)

/10

Women Talking, kadınların köle olarak yaşadığı dini bir koloniye odaklanıyor. Kadınların dinlerine olan inançları ve umutları, kolonilerinde erkeklerin maruz kaldığı cinsel saldırılar nedeniyle parçalanmaya başlayacaktır.