/10

The Desperate Hour izle

Fragman izle

Küçük bir kasabada yaşayan Carr ailesinin oldukça sakin ve rutin bir yaşamları vardır. Evin annesi Amy, her zamanki gibi küçük kızını okula göndermiş ve sabah koşusu için evden ayrılmıştır. Ancak evden uzaklaştığında ise aranan şüpheli bir katilin kasabada görünmesi nedeniyle kasabaya tüm giriş ve çıkışlar kapanmıştır. Küçük oğlu için endişelenen Amy, aldığı haberle beraber çaresiz bir mücadeleye girişecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 974
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

There’s Something Wrong with the Children izle (2023)

/10

Margaret ve Ben, yakın arkadaşları Ellie ve Thomas ve iki küçük çocukları ile hafta sonu gezisine çıkarlar. Ama çok geçmeden çocuklar tuhaf davranmaya başlar. Bu durumda Ben, ortamda doğaüstü bir şeyler olduğundan şüphelenir.

Klienten izle (2022)

/10

Ünlü psikolog Susanne (Signe Egholm Olsen), yeni müvekkilinin (Anton Hjejle) aranan bir seri katil olduğu ortaya çıkınca kendini bir kabusun içinde bulur.