/10

The Dawn izle

1. Dünya Savaşının ardından çok zor zamanlar geçiren bir aile, ailenin babası tarafından öldürülür. Geriye sadece ailenin kızı Rose kalır. Rose, dini bir manastırda kalmaya başlar. Burada dini öğrenir ve rahibe olarak çalışmaya başlar. Bu yeni hayatı ilk başlarda çok normal ve Rose için güzel gitmektedir. Ancak ardından Rose, esrarengiz olaylar yaşamaya başlar ve çok geçmeden gizemli sırları öğrenir. Ailesini öldüren babası, aslında ruhani bir şeytan tarafından kontrol edilmiştir. Ve şimdi o şeytan, Rose'yi rahatsız etmeye ve acı çektirmeye çalışmaktadır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 677
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

Şeytanla Bir Gece izle (2024)

/10

Johnny Carson'ın rakibi Jack Delroy, ülke genelinde uykusuzluk çeken insanlar için uzun süredir güvenilen bir figür olan 'Gece Baykuşları' adlı talk show'a ev sahipliği yapmaktadır. Ancak, programın reytingleri Jack'in eşinin trajik ölümünden sonra düşer. Şansını değiştirmek isteyen Jack, 31 Ekim 1977'de eşi benzeri olmayan bir Cadılar Bayramı özel etkinlik planlar ancak, Amerika'nın oturma odalarında kötülüğü serbest bırakmak üzere olduğundan habersizdir.

Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.