/10

The Creator izle

İnsanlık ile yapay zeka güçleri arasında gelecekteki bir savaşın ortasında, karısının ortadan kaybolmasının yasını tutan eski bir özel kuvvetler ajanı, gelişmiş yapay zekanın bulunması zor bir mimarı olan ve gizemli bir silah geliştiren Yaratıcı'yı yakalayıp öldürmekle görevlendirilir. savaşı ve insanlığı sona erdirme gücü.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 598
Dil Seçenekleri:
Yazar:
Yönetmen:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Trust izle (2016)

/10

Nicolas Cage ve Elijah Wood tarafından canlandırılan iki polis memurunun rol aldığı film, Alex Brewer ve Benjamin Brewer tarafından yönetilmektedir. Las Vegas Polis Departmanı'nda, sıkıcı idari görevlerde çalışan Waters ve Stone isimli iki polis memuru, fazladan para kazanmak için diğer memurlara sattıkları Sivil Servis Sınav sorularını çalmaktadır. Bir uyuşturucu operasyonuyla ilgili bir bilgiye tesadüfen rastlayan bu iki arkadaş, paranın kaynağını bulmak için harekete geçer. Ancak, yapılan titiz bir araştırmanın sonucunda, beklediklerinden çok daha tehlikeli bir durumun ortasında kaldıklarını keşfederler.

Fair Game izle (1995)

/10

Max Kirkpatrick, KGB tarafından gönderilen bir hain ekipten koruduğu Kate McQuean'ı avukatıdır.

Huzur İçinde Yat izle (2024)

/10

Sergio, maddi zorluklarla ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, ailesinin geleceğini kurtarma fırsatı bulur ama bedeli olarak sonsuza kadar kaybolması gerekecektir.