/10

The Broken Hearts Gallery izle

Üç arkadaşıyla birlikte New York'ta yaşayan Lucy, sevgilisinden korkunç bir şekilde ayrılarak çok emek verdiği bir ilişkiyi bitirmiştir. Büyük bir depresyona giren genç kadın, hayatını değiştirmeye karar verir. Ancak yaptığı planlar eski arkadaşı Nick ile tekrar karşılaşınca bambaşka bir hal alacaktır. Nick ve Lucy, birlikte çalışarak insanların biten ilişkilerinden geriye kalan ıvır zıvırlardan oluşan bir galeri açmak için çalışmalara başlamışlardır. Yanlış ilişkilerin geride bıraktıklarıyla güzel bir sergi açan Nick ve Lucy, birbirlerinden hoşlanmaya başlar. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 522
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.