/10

The Boss Baby izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Daha 7 yaşında olan ve her çocuk gibi istekleri olan Tim, tek çocuk olmanın avantajlarından yararlanarak ailesiyle birlikte sakin bir hayat sürmektedir. Ancak Tim'in anne ve babası, ani bir kararla küçük bir bebeği evlat edinir. Bu küçük ve dikkat çekici bebek yüzünden kendini ikinci planda bulan Tim, takım elbise giyen üvey kardeşinin aslında bir ajan olduğunu keşfeder. Tim ve üvey kardeşi, acımasız planları olan bir şirket CEO'sunu durdurmak için beraber hareket etmek zorunda kalırlar. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 838
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

The Kitchen izle (2023)

/10

İzi, Londra'da bulunan son sosyal konutlardan biri olan Mutfak'tan kaçmak üzeredir, ancak genç Benji hayatına dahil olduğunda bir dizi zorlu kararlarla karşılaşmak zorundadır.