/10

The Bone Box izle

Hayatında yalnız kalan Tom, geçmişte yanlış adamlara yaptığı borçları ödemek için elinden geni yapıyordur. Ailesi mirası eşyaları satan Tom, ödemeyi geciktirdiği için başını yavaş yavaş belaya sokuyordur. Bu yüzden hızlıca para kazanması gerektiğini düşünen Tom, mezar soyguncusu olarak çalışmaya başlar. Bu sayede Tom, hatırı sayılır bir miktar para kazanmış ancak psikolojik bir travmanın eşiğine kadar gelmiştir. Mezarları yağmaladığı için lanetlendiğini ve ruhların kendisinden intikam almaya çalıştığını düşünen Tom, korkunç bir savaş verecek ve işleri düzeltmek için mücadele edecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 588
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Ne Dilediğine Dikkat Et izle (2015)

/10

Bir yatırım bankacısının ünlü karısıyla ilişki yaşayan bir dolandırıcı, şantaj yaparak para almaya çalışır ve pazarlık ettiğinden fazlasını elde eder. Ancak, planları beklediği gibi gitmeyecektir.

The Red Baron izle (2008)

/10

Film, 1. Dünya Savaşı'nda Alman Hava Kuvvetleri'nde Kızıl Baron olarak ünlenen Manfred von Richthofen'in gerçek hayat hikayesinden ilham alıyor. En ünlü, en cesur pilotlardan biri olan Kızıl Baron, savaşta elde ettiği zaferlerle efsaneleşir ve yaralandıktan sonra hemşire Kate'e aşık olur.

The Road izle (2009)

/10

Gelecekteki kıyamet günlerini anlatan bir kitabın sinema uyarlaması olan bu film, güçlü bir oyuncu kadrosuyla birlikte en çok satan kitabın gölgesinde kalmayacak gibi görünüyor. Amerika'nın ateşler içinde kalan bir atmosferde geçen filmde, bir baba ve oğulun Amerika'nın kıyılarına doğru bir yolculuk yapması anlatılıyor. Basit bir tüfekle tehlikeli hava koşullarında bilmedikleri bir yeri bulma çabalarına haydutlar da eklenince macera daha da zorlaşıyor. Bu film, bilim kurgu türünde olmasına rağmen Western tarzından da etkiler taşıyor.