/10

The 2nd izle

Farklı ve belirsiz bir okul gününde, acımasız bir terörist çetesi bir üniversiteye saldırmıştır. İşin iyi tarafı içeride sadece tecrübeli eski bir askerin oğlu ve büyük bir yargıcın kızı vardır. Eli silahlı terörist grubu karşısında savunmasız kalan iki genç, zorlu bir mücadele verecektir. İçeride riskli bir mücadele dönerken dışarıda da yetkililer arasında bir strateji savaşı verilmektedir. Ancak teröristler amaçlarına ulaşmadan kolay kolay pes etmeyeceklerdir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 903
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Gold Run izle (2022)

/10

O, insanların en cesuru değildir, ama ona büyük bir sorumluluk ve çok büyük bir görev verilmiştir; İkinci Dünya Savaşı'nın patlak vermesi ve Norveç'in işgali üzerine Norveç'in tüm altın rezervlerini Almanlardan almak.

Bay Heineken’i Kaçırmak izle (2015)

/10

Filmde Hollandalı bira devi Heineken'in sahibi Alfred Freddy Heineken'in kaçırılma süreci ve fidye talebi anlatılıyor. Heineken'i efsanevi Galli aktör Anthony Hopkins canlandırıyor.

Til Death Do Us Part izle (2023)

/10

Evlenmek için acelesi davranmış ve doğru kişiyi seçememiş bir gelin, tüm masraflarını karşıladığı gösterişli düğün gecesinde korkunç bir gerçekle karşı karşıya kalmıştır. Damat ve onun yedi sağdıç arkadaşıyla başa çıkmak zorunda kalan gelin, hayatta kalmak için mücadele vermek zorundadır ve bu mücadele üzgün bir gelinin öfkesiyle acımasız bir hal alacaktır.