/10

Ters Yüz izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Ergenlik döneminin başlarında olan genç Riley, yaşının getirdiği sorunlarla uğraşmaktadır. Tüm bunların yanında bir de tüm arkadaşlarını bırakarak San Francisco'ya taşınan Riley, kendisini büyük bir yalnızlığın içerisinde bulmuştur. Ailesinin iyi geçinemediğinden dolayı ergenliği kötü geçen Riley'in kafasında çok değişik duygular ve düşünceler vardır. Ancak hayat bir şekilde devam ederken her şeye rağmen Riley, bu duruma ayak uydurmak ve alışmak için çabalayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 2,180
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

The Kitchen izle (2023)

/10

İzi, Londra'da bulunan son sosyal konutlardan biri olan Mutfak'tan kaçmak üzeredir, ancak genç Benji hayatına dahil olduğunda bir dizi zorlu kararlarla karşılaşmak zorundadır.