/10

Ters Yüz izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Ergenlik döneminin başlarında olan genç Riley, yaşının getirdiği sorunlarla uğraşmaktadır. Tüm bunların yanında bir de tüm arkadaşlarını bırakarak San Francisco'ya taşınan Riley, kendisini büyük bir yalnızlığın içerisinde bulmuştur. Ailesinin iyi geçinemediğinden dolayı ergenliği kötü geçen Riley'in kafasında çok değişik duygular ve düşünceler vardır. Ancak hayat bir şekilde devam ederken her şeye rağmen Riley, bu duruma ayak uydurmak ve alışmak için çabalayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,968
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Once Upon a Crime izle (2023)

/10

Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?

Altın Gol izle (2013)

/10

Zamanını langırt oynayarak geçiren Amadeo, bir gün futbolda oldukça başarılı olan Ace ile maç yapar. Ace bir maçı kaybettiğinde bunu hırsa dönüştürür. Yıllar geçer ve Ace ünlü bir futbolcu olarak şehrine döner. Yaptığı maçın intikamını almak için tüm şehri stadyuma çevirecektir. Amadeo'nun langırt oynadığı bir barda başlıyor. O anda küçük tilt oyuncuları sihirli bir şekilde canlanır ve Ace ile birlikte şehri kurtarmak için Amadeo'ya hayatının oyununda yardım etmeye çalışırlar...

Gold Run izle (2022)

/10

O, insanların en cesuru değildir, ama ona büyük bir sorumluluk ve çok büyük bir görev verilmiştir; İkinci Dünya Savaşı'nın patlak vermesi ve Norveç'in işgali üzerine Norveç'in tüm altın rezervlerini Almanlardan almak.