/10

Telefon izle

Şehirden uzakta güzel bir kır evine taşınan genç bir kadın, her şeyin kendisi için iyi olacağını umut ederek bu evde yeni ve yalnız bir hayata başlamaya hazırlanmaktadır. İlk başlarda genç kadın Seo-Yeon için her şey güzeldi. Ancak evde bulunan eski telefon bilinmeyen bir kişi tarafından aranmaya başlanır. Telefonda hiç tanımadığı kişiyle görüşmeye başlayan Seo-Yeon, telefondaki yabancıyla neredeyse arkadaş olmuştur. Olayların ilerlemesiyle telefondaki yabancının geçmiş bir zamanda yaşayan birisi olduğu ortaya çıkacak. Seo-Yeon, gün yüzüne çıkan gerçeklerle karanlık bir çıkmaza doğru sürüklenmeye başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 854
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Taciz izle (1994)

/10

Michael Crichton'un romanından uyarlanan film, seksi patronu tarafından "taciz edilen" ve ardından şantaja uğrayan bir adamın bu durumdan kurtulmak için gösterdiği "umutsuz" çabanın öyküsünü anlatıyor.

Clovehitch Katili izle (2018)

/10

Kasaba kilisesinde gönüllü olarak çalışan Tyler Burnside aynı zamanda bir izcidir. Saygın bir genç olan Tyler'ın babası, dürüstlüğüyle tanınan bir topluluk lideridir. Sessiz Kentucky kasabalarının tek bir sorunu vardır: Onlarca yıl önce işlenen ve toplumu derinden sarsan faili meçhul cinayetler. On kadının vahşice işkenceye tabi tutularak öldürüldüğü bu cinayetler, Clovehitch adlı bir psikopat tarafından işlendi. Tyler, babasının saklandığı yerde rahatsız edici fotoğraflar bulduğunda, dünyada en güvendiği kişinin Clovehitch olabileceğinden ve henüz son cinayetini işlemediğinden şüphelenmeye başlar.

Gecenin Sesi izle (2006)

/10

Gabriel Noone bir yazar ve radyo sunucusudur. Yakın zamanda kız arkadaşından ayrılmış ve bu ayrılığın olumsuz etkileri iş hayatını da etkilemiştir. Hem işleri hem de radyo yayınları bozulur.Bir gün editörünün kendisine verdiği bir romanın hikâyesinden çok etkilenir. Aile içi şiddete maruz kalan 13 yaşındaki bir oğlan çocuğunu konu alan bu kitabın talihsiz kahramanını bulmaya karar verir. Pete adında bir çocukla telefonla iletişime geçmeyi başarır ve onu evlat edinen Donna ile bu şekilde tanışır. Ancak bu basit gibi görünen durum, açıklanamayan gizemleri gizlemektedir. Pete ve Donna'nın aynı kişi olması mümkün mü?