/10

Telefon izle

Şehirden uzakta güzel bir kır evine taşınan genç bir kadın, her şeyin kendisi için iyi olacağını umut ederek bu evde yeni ve yalnız bir hayata başlamaya hazırlanmaktadır. İlk başlarda genç kadın Seo-Yeon için her şey güzeldi. Ancak evde bulunan eski telefon bilinmeyen bir kişi tarafından aranmaya başlanır. Telefonda hiç tanımadığı kişiyle görüşmeye başlayan Seo-Yeon, telefondaki yabancıyla neredeyse arkadaş olmuştur. Olayların ilerlemesiyle telefondaki yabancının geçmiş bir zamanda yaşayan birisi olduğu ortaya çıkacak. Seo-Yeon, gün yüzüne çıkan gerçeklerle karanlık bir çıkmaza doğru sürüklenmeye başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,014
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Road House 2 izle (2006)

/10

Dalton adındaki ünlü bir soğutma sistemlerinin oğlu olan DEA ajanı Shane Tanner, New York'ta gizli bir görevdeyken, amcası Nate Tanner'ın Kara Pelikan çetesinden bir grup adam tarafından dövüldüğünü öğrenir. Amcasına yardım etmek için Kara Pelikan'ın üyelerinden olan yerel okul öğretmeni Beau Hampton ile güçlerini birleştirir ve kötülüğü alt eder.

Tutsak Abigail izle (2024)

/10

Bir grup suçlu, yeraltı dünyasının en güçlü isimlerinden birinin 12 yaşındaki balerin kızını kaçırır. 50 milyon dolarlık fidye isteyen suçluların, parayı almak için yapmaları gereken tek şey kıza sadece 1 gece göz kulak olmaktır. Tenha bir malikaneye giden suçlular, burada normal olmayan bir kız ile kilitli kaldıklarını fark ederler.

Kurt Kapanı izle (2005)

/10

Liz, Kristy ve Ben Avustralya gezisine gitmek için çantalarını sırtlarına alırlar. Amacı eğlenmek ve yeni yerler keşfetmektir. Wolf Creek Ulusal Parkı'nda, çaresiz bir şekilde yardım arayan gençler, esrarengiz bir adam olan Mick Taylor tarafından kandırılırlar. Film, Avustralya'nın ıssız bölgelerinde yaşanan gerçek olaylara dayanmaktadır.