/10

Tamircikler Robotçuklara Karşı izle

Tamirciler adında küçük varlıklarla birlikte yaşayan iyi bir profesör, Erica adında kötü bir bilim insanıyla bir düelloya girer. Eğer düelloyu kaybederse varlıkları saklanan tamirciler ortaya çıkacak ve bu dünya üzerinde büyük bir karışıklığa sebep olacaktır. Bu yüzden tamirciler birlikte hareket ederek bu düelloyu kazanmak için ellerinden geleni yapmaları gerekmektedir. Ancak karşılarına Erica'nın küçük işçi robotçukları çıkacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 786
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Kung Fu Panda 4 izle (2024)

/10

Po, eşsiz cesareti ve dövüş sanatlarındaki yetenekleriyle kötü adamları alt ettiği üç maceranın ardından Huzur Vadisi'nin ruhani lideri olmak üzere yeni bir maceraya atılır. Ancak bu, Po'yu birkaç sorunla karşı karşıya bırakır.

Starship Troopers: İstila izle (2012)

/10

Fort Casey, uzak bir Federasyon karakolu olup, Böceklerin saldırısına maruz kalır. Yıldız Gemileri Alesia ve John A. Warden'daki askerler, saldırıyı durdurmak için güçlerini birleştirir ve Federasyon karakoluna ulaşır. Kurtarma görevi tamamlanmadan ve hayatta kalanlar tahliye edilmeden önce, gemilerden biri beklenmedik bir şekilde karakoldan ayrılır ve derin uzayda kaybolur. Şimdi, karakoldan kurtulan askerler, hayal edebileceklerinden çok daha kötü sonuçlara yol açabilecek bir kurtarma göreviyle görevlendirilir...

Blood: The Last Vampire izle (2000)

/10

Saya, gizli bir devlet kuruluşunda görev alan bir vampir avcısıdır. Son görevi, ABD'ye ait olan Yokotada bulunan bir hava alanının yakınındaki Yokota lisesinde meydana gelen gizemli bir ölüm olayının failleri olan vampirleri ortadan kaldırmaktır. Bu zorlu görevi kabul eden Saya, görevin amiri olan David tarafından normal bir öğrenci gibi okula yerleştirilir. Saya böylelikle göreve başlar ve kısa sürede vampirleri bulur, aralarında şiddetli bir mücadele başlar.