/10

Tamircikler Robotçuklara Karşı izle

Tamirciler adında küçük varlıklarla birlikte yaşayan iyi bir profesör, Erica adında kötü bir bilim insanıyla bir düelloya girer. Eğer düelloyu kaybederse varlıkları saklanan tamirciler ortaya çıkacak ve bu dünya üzerinde büyük bir karışıklığa sebep olacaktır. Bu yüzden tamirciler birlikte hareket ederek bu düelloyu kazanmak için ellerinden geleni yapmaları gerekmektedir. Ancak karşılarına Erica'nın küçük işçi robotçukları çıkacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 665
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Altın Gol izle (2013)

/10

Zamanını langırt oynayarak geçiren Amadeo, bir gün futbolda oldukça başarılı olan Ace ile maç yapar. Ace bir maçı kaybettiğinde bunu hırsa dönüştürür. Yıllar geçer ve Ace ünlü bir futbolcu olarak şehrine döner. Yaptığı maçın intikamını almak için tüm şehri stadyuma çevirecektir. Amadeo'nun langırt oynadığı bir barda başlıyor. O anda küçük tilt oyuncuları sihirli bir şekilde canlanır ve Ace ile birlikte şehri kurtarmak için Amadeo'ya hayatının oyununda yardım etmeye çalışırlar...

Kelimelerin Bahçesi izle (2013)

/10

Takao ayakkabı yapmak için eğitim alan genç bir adamdır. Okulu bırakıyor ve Japon bahçesi tarzında ayakkabı dikiyor. Bir gün Yukino adında yaşlı bir kadınla tanışır. Zamanla topluluğa dönüşen bu ilişkinin en ilginç yanı; Sadece yağmurlu günlerde bahçede görünürler.

Çılgın Dostum Finnik izle (2022)

/10

Yaşadığı evin sahipleriyle anlaşamayan tatlı Finnick, kendince onları birer birer kovar. Christine gelene kadar! Christine'in zekice ve tutkulu dedektiflik çalışmaları, tüm itirazlarına rağmen Finnick'le arkadaş olmayı başarır. Birlikte tüm şehri etkileyen bir gizemi çözmek için heyecan verici bir maceraya atılırlar.