/10

Takip: İstanbul izle

Son yaşanan olaylarda eski bir ajan olan Bryan, kızını kurtarmak için bir çok insan öldürmüştür. Kızını kurtarmayı başaran Bryan, eşi ve kızı ile birlikte biraz gözlerden uzakta olmak ve kafa dinlemek için İstanbul'da tatile çıkmışlardır. Ancak oğlu öldüren Bryan'dan intikam almak isteyen bir baba, bu tatili fırsat bilerek var gücüyle Bryan ve ailesini saldıracaktır. Karısı ve kızı büyük bir tehlikeye giren Bryan, ailesini kurtarmak için elinden geleni yapacaktır. takip istanbul izle, taken 2 izle. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 522
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Tortured izle (2010)

/10

Emlak işiyle uğraşan Elise Landry ve doktor olan Craig Landry çifti, çocukları Ben ile birlikte yaşayan bir ailedir. Her şey çocuklarının psikopat bir katil tarafından kaçırılıp öldürülmesiyle başlar. Mahkemenin verdiği kararı beğenmeyen bu çift, oğullarının katiline hak ettiği cezayı kendilerinin verebileceklerine inanır. Ancak, gözden kaçırdıkları bir detay olayların beklenmedik bir şekilde gelişmesine neden olur.

The Thompsons izle (2012)

/10

Kanunlardan korunmak için harekete geçen bir vampir ailesi, çözümü taşınmada bulur. Kendilerini takip eden diğer bir vampir ailesini bulmak için İngiltere'ye giderler. Ancak burada karşılaştıkları şey, ailelerini ayıracak ve yok edebilecek kadar korkunçtur...

Believer 2 izle (2023)

/10

Kararlı bir dedektif, Asya'nın en büyük uyuşturucu örgütünün ve yarım kalan işinin tamamlanması zor olan patronunun ardındaki gerçeği bulmak için arayışına devam ediyor.