/10

Takip: İstanbul izle

Son yaşanan olaylarda eski bir ajan olan Bryan, kızını kurtarmak için bir çok insan öldürmüştür. Kızını kurtarmayı başaran Bryan, eşi ve kızı ile birlikte biraz gözlerden uzakta olmak ve kafa dinlemek için İstanbul'da tatile çıkmışlardır. Ancak oğlu öldüren Bryan'dan intikam almak isteyen bir baba, bu tatili fırsat bilerek var gücüyle Bryan ve ailesini saldıracaktır. Karısı ve kızı büyük bir tehlikeye giren Bryan, ailesini kurtarmak için elinden geleni yapacaktır. takip istanbul izle, taken 2 izle. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 433
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

There’s Something Wrong with the Children izle (2023)

/10

Margaret ve Ben, yakın arkadaşları Ellie ve Thomas ve iki küçük çocukları ile hafta sonu gezisine çıkarlar. Ama çok geçmeden çocuklar tuhaf davranmaya başlar. Bu durumda Ben, ortamda doğaüstü bir şeyler olduğundan şüphelenir.

Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok izle (2022)

/10

Birinci Dünya Savaşı sırasında bir erkek spor salonunda öğretmenlik yapan Profesör Kantorek, öğrencilerine savaşa katılmanın ve asker olarak yer almanın onurlu bir görev olduğunu aşılar. Bu etkileyici konuşmalardan etkilenen askerler gönüllü olarak Alman ordusuna katılırlar. Ancak savaş, ne kitaplarda anlatılan ne de öğretmenleri tarafından anlatılan destansı bir olay değildir. Genç askerler bu hatanın farkında olsalar da artık geri dönme şansları kalmamıştır; tüm saflıklarıyla yürütülen siyasi oyunların ve acımasız planların gölgesinde yaşam mücadelesi vereceklerdir. 1930 yapımı Silence on the Western Front filminin uyarlaması.