/10

Suraj Pe Mangal Bhari izle

1995 yılında teknoloji günümüzdeki kadar gelişmiş olmadığı için insanların geçmişlerini ve ne yaptıkları öğrenmek hiç de kolay değildir. Bu yüzden bir grup düğün dedektifi, evlilik çağında olan genç erkekleri takip ederek yaptıkları kötü davranışları fotoğraflamaktadır. Bu sayede kötü evliliklerin önüne geçmektedirler. Ancak evlenmek isteyen bir genç, artık bu durumdan sıkılmıştır ve evlenmek için aklına gelen kurnaz bir planı devreye sokacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 543
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Argylle: Gizli Casus izle (2024)

/10

Hafıza kaybı olan bir yazar, zamanla anılarını hatırlayarak Argylle adını ve eskiden dünya çapında bir casus olduğunu keşfeder. Bu durumun ardından Argylle, kendini dünyayı dolaşmasına yol açacak bir maceranın içinde bulur.

Ricky Stanicky izle (2024)

/10

Üç genç, eğlence arayışında oldukları mahalledeki bir evi ateşe verir ve suçu Ricky Stanicky adında sahte bir karakterin üzerine atar. 20 yıl sonra, eşlerinin Stanicky ile tanışmak istemesi üzerine, gençler yıllar önce yaptıkları eylemle yüzleşmek zorunda kalır ve işsiz bir oyuncuyla anlaşırlar.

Suç Çetesi izle (2013)

/10

1949 Los Angeles şehri acımasız ve doğuştan sahtekar Mickey Cohen'in hakimiyeti altındadır. Uyuşturucu, silah ve kadın ticaretini tek başına yapan Cohen, güçlü mafya adamlarının yanı sıra yerel polisi ve hatta politikacıları da arkasına almıştır. Los Angeles Polis Departmanında hiç kimse onunla karşı karşıya gelmeye cesaret edemezken dışarıdan destek vermekle görevlendirilen Teğmen John O'Mara ve Jerry Wooters, Cohen'in planlarını altüst edebilecekler mi?