/10

Steel Rain 2 izle

Yıllarca süre gelen Kuzey Kore'nin savaşçı tutumu artık yavaş yavaş normalleşmeye başlamıştır. Bunun üzerine adım atın Güney Kore ve Kuzey Kore, Amerika işbirliği ve arabuluculuğu ile tüm sorunları bitirmek ve sağlam bir barış anlaşması imzalamak üzere bir araya gelmiştir. Barışı ve birliği hedefleyen bu büyük zirve, devlet yetkililerinin kaçırılmasının ardından kimsenin beklemediği kadar çirkinleşmeye başlayacaktır. Böyle bir kriz dünya üzerinde kaosa yol açacağı aşikarken Güney Kore polisleri geniş çaplı bir soruşturma yürüterek işleri yoluna koymaya çalışacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 573
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:
Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Utanç izle (2011)

/10

Brandon Sullivan, cinsel dürtülerini kontrol edemeyen otuz yaşında bir New York'ludur. Brandon'ın iş, ev ve barlardan oluşan monoton hayatı, fahişeler ve porno filmlerle iç içe geçmiştir. İnatçı kız kardeşi Sissy'nin birkaç günlüğüne evine gelmesiyle hayatı bir anda altüst olur.

X: İntikam Gecesi izle (2011)

/10

Holly Rowe artık emekli olmak isteyen bir fahişedir. Yakın zamanda aldığı bir iş teklifiyle karşı karşıya kalan Rowe, tesadüfen kaçak genç Shay Ryan'la tanışır. Buluşma yerine birlikte giden iki kadın, hayatlarını sonsuza dek değiştirecek tuzaklarla dolu bir geceyle karşı karşıya kalır. Dünyanın en eski mesleği olan fuhşa farklı, dramatik ve gerilimli bir bakış açısı getiren bir gösteri.

Ahlaksız Teklif izle (1993)

/10

Zor günler geçiren Diana ve David Murphy şanslarını denemek için Las Vegas'a gelirler. Milyarder John Gage ile tanışmaları ve aldıkları teklif sayesinde kötü günlerini unutabilecekler. Bu 1 milyon dolarlık anlaşmanın bedeli Diana'yla geçirilecek bir gece. Sorunlara oldukça basit ve kolay bir çözüm gibi görünen bu teklif, çifti aşk ve sadakat konusunda ciddi sorulara sürükleyecektir. Başarılı yönetmen Adrian Lyne'den ahlaki değerleri masaya yatıran bir film.