/10

Sons of Denmark izle

Danimarka, son dönemlerde yaşadığı terör saldırılarıyla kötü bir dönem geçirmektedir. Yetkililer saldırıların kaynağı olarak göçmenleri veya dışarıdan gelenleri göstermektedir. Bu yüzden yerli halk arasında büyük bir ırkçılık sesleri yankılanmaya başlamıştır. Tam da bu sıralar radikalleşme sözü veren birisi ülkenin lider olma yolunda hızlı yükselmektedir. Halk terör saldırılarını çözmesi için ırkçı lidere büyük bir destek vermektedir. Henüz 19 yaşında olan Zakaria isimli çocuk ise bu ırkçılık karşısında zarar göreceğinden korkmaya başlıyor ve bu durumu bozmak için bir şeyler yapmaya başlıyor. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 550
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Yönetmen:

  Ülke:

  Kategori:

  ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Т-34 izle (2018)

  /10

  1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

  Ajan Salt izle (2010)

  /10

  CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.

  Land of Bad izle (2024)

  /10

  Acemi hava trafik kontrolörü Kinney, Filipinler'de bir göreve katılmış bir Delta Force ekibine dahil edilir. Ekip silahsız tuzağa düştüğünde, hayatta kalmak için tek şansları olan Hava Kuvvetleri insansız hava aracı pilotu Reaper'ın becerilerini kullanmak zorunda kalırlar.