/10

Sokak Dansı 5: Rüya Takımı izle

Tüm zamanların sokak dansı yıldızlarının hepsi azimleri ve yetenekleriyle bu zamana kadar iyi bir iş başarmışlardır. Ancak her şeyi değiştirecek bir yarışma düzenlenmeye başlar. Las Vegas'ta düzenlenecek bu yarışma için tüm sokak dansçıları bir araya gelecektir. Herkes yarışmaya katılacaktır ve dansçıları hünerlerini göstererek başarılı bir şekilde yarışmayı tamamlamaya çalışacaktır. Hayalleri, gelecekleri ve başarıları için büyük bir mücadele vermeleri gerekecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 560
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Road izle (2009)

/10

Gelecekteki kıyamet günlerini anlatan bir kitabın sinema uyarlaması olan bu film, güçlü bir oyuncu kadrosuyla birlikte en çok satan kitabın gölgesinde kalmayacak gibi görünüyor. Amerika'nın ateşler içinde kalan bir atmosferde geçen filmde, bir baba ve oğulun Amerika'nın kıyılarına doğru bir yolculuk yapması anlatılıyor. Basit bir tüfekle tehlikeli hava koşullarında bilmedikleri bir yeri bulma çabalarına haydutlar da eklenince macera daha da zorlaşıyor. Bu film, bilim kurgu türünde olmasına rağmen Western tarzından da etkiler taşıyor.

Float izle (2024)

/10

Waverly, geleceği için yaptığı planları kısa sürede değiştirmek zorunda kalır ve küçük bir Kanada kasabasına gider. Burada tanıştığı yerel cankurtaran Blake ile beklenmedik bir aşkın içine sürüklenir. Yüzme dersleri sırasında aralarındaki bağ giderek güçlenir.

Fly Me to the Moon izle (2024)

/10

NASA'nın tarihi aya inişi sırasında geçen romantik komedi filmde, NASA'nın imajını düzeltmek için getirilen pazarlama dehası Kelly Jones, fırlatma direktörü Cole Davis'in zorlu görevini daha da karmaşık hale getirir. Durum kötüleşince, görevin kritik derecede önemli olduğuna inanan Başkan, Jones'a destek olması için uydurma bir ay inişi planı yapmasını emreder ve geri sayım başlar.