/10

Sokak Dansı 5: Rüya Takımı izle

Tüm zamanların sokak dansı yıldızlarının hepsi azimleri ve yetenekleriyle bu zamana kadar iyi bir iş başarmışlardır. Ancak her şeyi değiştirecek bir yarışma düzenlenmeye başlar. Las Vegas'ta düzenlenecek bu yarışma için tüm sokak dansçıları bir araya gelecektir. Herkes yarışmaya katılacaktır ve dansçıları hünerlerini göstererek başarılı bir şekilde yarışmayı tamamlamaya çalışacaktır. Hayalleri, gelecekleri ve başarıları için büyük bir mücadele vermeleri gerekecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 507
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Yönetmen:

  Ülke:

  Kategori:

  , ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Suncoast izle (2024)

  /10

  Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

  Anyone But You izle (2023)

  /10

  Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

  All of Us Strangers izle (2023)

  /10

  Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.