/10

Sokağın Dili Olsa izle

Tish ve çocukluk sevgilisi olan Alonzo, birbirlerini seven iki gençtir. Evlenmeyi düşünen bu iki genç, sıradan bir hayata sahiptirler ve sakin bir gelecek hayali kurmaktadırlar. Ancak yaşanan üzücü olayların ardından Alonzo, masum olmasına rağmen bir suçlu olarak yargılanmaya başlar. Üzerine yıkılan suçtan dolayı yeni hamile olduğunu öğrenen Tish ve Alonzo'nun hayatları berbat bir duruma girecektir. Tish, doğacak çocuğunu ve sevdiği adamı kurtarmak için zorlu bir mücadele verecek ve pes etmeden elinden geleni yapmaya başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 534
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Huzur İçinde Yat izle (2024)

/10

Sergio, maddi zorluklarla ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, ailesinin geleceğini kurtarma fırsatı bulur ama bedeli olarak sonsuza kadar kaybolması gerekecektir.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.

Paskal izle (2018)

/10

2011 yılında gerçekleşen olaylardan esinlenen bu film, Paskal ekibinin, Malezya kraliyet donanması tarafından Somalili deniz korsanları tarafından kaçırılan bir gemiyi kurtarmak için gerçekleştirdiği operasyonu anlatıyor.