/10

Sokağın Dili Olsa izle

Tish ve çocukluk sevgilisi olan Alonzo, birbirlerini seven iki gençtir. Evlenmeyi düşünen bu iki genç, sıradan bir hayata sahiptirler ve sakin bir gelecek hayali kurmaktadırlar. Ancak yaşanan üzücü olayların ardından Alonzo, masum olmasına rağmen bir suçlu olarak yargılanmaya başlar. Üzerine yıkılan suçtan dolayı yeni hamile olduğunu öğrenen Tish ve Alonzo'nun hayatları berbat bir duruma girecektir. Tish, doğacak çocuğunu ve sevdiği adamı kurtarmak için zorlu bir mücadele verecek ve pes etmeden elinden geleni yapmaya başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 485
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.