/10

Skyfall izle

Acımasız bir ihanetin sonucunda saldırıya uğrayan MI6, berbat bir duruma girmiştir. Bu saldırıdan kurtulan Bond, öldü sanılmaktadır. Ancak gerektiğince bilgi toplamayı başaran Bond, ne pahasına olursa olsun yeniden çıkıp gelecektir. M'e olan sadakatini sorgulamaya başlayan Bond, MI6'yı bulunduğu tehlikeden çıkartmak için elinden geleni yapacaktır. Tehdit oluşturan tüm saldırganları tek tek bularak yok etmesi gereken Bond, yalnız başına büyük bir komploya karşı savaşmak ve İngiltere'nin geleceğini kurtarmak zorunda kalacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 696
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Taciz izle (1994)

/10

Michael Crichton'un romanından uyarlanan film, seksi patronu tarafından "taciz edilen" ve ardından şantaja uğrayan bir adamın bu durumdan kurtulmak için gösterdiği "umutsuz" çabanın öyküsünü anlatıyor.

Kidnapping Stella izle (2019)

/10

Kaçıranların zengin hedefi olan Stella, sıradan bir kamyonetle kaçırıldı ve ses geçirmez bir odada tutuldu. Ancak onu kaçıranlar bir şeyi hesaba katmayı unutmuşlardı; o da Stella'nın hayatta kalma içgüdüsüydü. Maskeli adam kaçıranların planını bozması gereken kişi de kurbanın ta kendisiydi.

Once Upon a Crime izle (2023)

/10

Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?