/10

Şişmanlar Kampı izle

Ailesiyle yaşayan Hutch, yaşının ilerlemesine rağmen hala çalışmanın ne demek olduğunu bilmemektedir. Bunu üzerine annesi Hutch'ı amcasının zayıflama kampında çalışmak için Kaliforniya'ya gönderir. Burada küçük erkek çocuklarıyla ilgilenmeye ve onlara hocalık etmeye zorlanmıştır. İlk başlarda çalıştığı işten dolayı bu duruma çok soğuk yaklaşmaktadır. Ancak insanların tanıdıkça yavaş yavaş ortama uyum sağlamaya çalışırken kendisi gibi aynı kampta çalışan Abby'yi tanıdıktan sonra hayatı tamamen değişmeye başlamıştır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 632
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
This Is the End izle (2013)

/10

James Franco'nun evinde düzenlenen bir parti sırasında Seth Rogen, Jay Baruchel ve diğer ünlüler, kıyamet günü ile yüzleşirler. Ellerinde sınırlı bir gıda kaynağı vardır ve dünya kaos içindedir. Yaklaşan felaketle birlikte herkesin içindeki hayatta kalma içgüdüsü daha da belirgin hale gelir! Filmin yönetmenliğini, daha önce Yeşil Yaban Arısı filminde işbirliği yapmış olan Evan Goldberg ile birlikte Seth Rogen üstlenmiştir. Bu ilginç senaryolu ve bol kahkahalı filme Seth Rogen'ın yanı sıra Jay Baruchel, James Franco, Emma Watson, Jason Segel ve Jonah Hill gibi ünlü oyuncular da eşlik etmektedir.

Fly Me to the Moon izle (2024)

/10

NASA'nın tarihi aya inişi sırasında geçen romantik komedi filmde, NASA'nın imajını düzeltmek için getirilen pazarlama dehası Kelly Jones, fırlatma direktörü Cole Davis'in zorlu görevini daha da karmaşık hale getirir. Durum kötüleşince, görevin kritik derecede önemli olduğuna inanan Başkan, Jones'a destek olması için uydurma bir ay inişi planı yapmasını emreder ve geri sayım başlar.

Sosyete Polisi izle (1984)

/10

Detroit polis memuru, bir cinayeti çözmek için Beverly Hills'e gittiğinde, kendisini çok farklı bir kültürle karşı karşıya bulur.