/10

Şişmanlar Kampı izle

Ailesiyle yaşayan Hutch, yaşının ilerlemesine rağmen hala çalışmanın ne demek olduğunu bilmemektedir. Bunu üzerine annesi Hutch'ı amcasının zayıflama kampında çalışmak için Kaliforniya'ya gönderir. Burada küçük erkek çocuklarıyla ilgilenmeye ve onlara hocalık etmeye zorlanmıştır. İlk başlarda çalıştığı işten dolayı bu duruma çok soğuk yaklaşmaktadır. Ancak insanların tanıdıkça yavaş yavaş ortama uyum sağlamaya çalışırken kendisi gibi aynı kampta çalışan Abby'yi tanıdıktan sonra hayatı tamamen değişmeye başlamıştır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 520
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Once Upon a Crime izle (2023)

/10

Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?

Liste izle (2023)

/10

Nişanlısının kendisini aldattığını öğrenen genç bir kadının kendi listesini oluşturmasının hikayesi anlatılıyor. Yakında evlenecek olan Abby, hayatının en mutlu dönemini yaşıyor. Ta ki nişanlısının aldatan ünlüler listesindeki bir ünlüyle yattığını öğrenene kadar. Abby ve en yakın arkadaşı Chloe'nin aklına çılgın bir fikir gelir: Abby kendi listesini hazırlayacak ve oradan biriyle çıkacak.

Şimdi ya da Asla izle (2007)

/10

Tamamen farklı dünyalardan gelen milyoner Edward ve araba tamircisi Carter'ın yolları, kanser nedeniyle aynı hastane odasını paylaşmalarıyla kesişir ve sadece iki ortak noktalarının olduğunu keşfederler: hayatlarının geri kalanını yaptıkları her şeyi yaparak geçirme arzusu. yapmak istiyorum ve birbirleriyle uzlaşmaya ihtiyaç duyuyorum. Hayatta yapmak istedikleri her şeyin listesini yapıp hastaneden çıkan iki arkadaş, birlikte bir araba yolculuğuna çıkarlar ve bu sırada arkadaş olurlar ve hayatı hoşgörü ve mizahla dolu dolu yaşamayı öğrenirler.