/10

Sihirbazlar Çetesi 2 izle

Sihirbazlar çetesi, sürekli gösteriler yaparak ün ve para kazanmaya devam etmektedir. Ancak yaşlı ve tecrübeli bir teknoloji sihirbazının dikkatini çekmişlerdir. Yaşlı kurt, oynadığı ufak oyunlarla çeteyi kendisine çalışmaya ikna etmiştir. Amacı, son ve büyük bir soygun yaparak çok büyük paralar kazanmaktır. Eski ekip bunun için artık birer çalışan haline gelmişlerdir ve büyük soyguna hazırlanmaya başlamışlardır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 755
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.