/10

Sıfırın Altında: Dağdaki Mucize izle

Ailesiyle olan kötü ilişkisi yüzünden kendisini yavaş yavaş kaybetmeye başlayan Eric, aslında çok yetenekli bir adrenalin tutkunudur. Tehlikeli sporlarla uğraşmaktadır ve bu tutku ona yaşam enerjisi vermektedir. Annesiyle ettiği bir kavgadan dolayı birkaç gün dinlenmek için uyarılara aldırmadan kayak yapmaya gitmiştir. Ancak aniden çıkan büyük bir fırtına yüzünden yolunu kaybeder. Karlı, yüksek ve tehlikeli dağlarda yapayalnız kalan Eric, büyük bir hayatta kalma mücadelesinin ortasındadır. Bir tarafında öldürücü soğuk diğer yanında açlık ve tehlikeli vahşi yaşam vardır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 647
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Huzur İçinde Yat izle (2024)

/10

Sergio, maddi zorluklarla ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, ailesinin geleceğini kurtarma fırsatı bulur ama bedeli olarak sonsuza kadar kaybolması gerekecektir.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.

Geleceğe Dönüş izle (1985)

/10

Bir DeLorean otomobilinin içinde gizlenmiş bulunan bir icat, Marty'i yanlışlıkla 50'li yıllara geri götürür. Marty, bu yanlışlıkla gerçekleşen olay sonucunda; Amerikan kasabasında yaşanan bir kaza sonucu, gelecekte anne ve babasının tanışmasını engeller. Marty, bundan dolayı hiç doğmamış olacağını fark eder ve bu hatayı düzeltmek için çaba sarf etmek zorundadır. Ancak, durum beklediğinden daha karmaşıktır ve sorumluluk kavramını öğrenmek zorunda kalır.