/10

Sıfırın Altında: Dağdaki Mucize izle

Ailesiyle olan kötü ilişkisi yüzünden kendisini yavaş yavaş kaybetmeye başlayan Eric, aslında çok yetenekli bir adrenalin tutkunudur. Tehlikeli sporlarla uğraşmaktadır ve bu tutku ona yaşam enerjisi vermektedir. Annesiyle ettiği bir kavgadan dolayı birkaç gün dinlenmek için uyarılara aldırmadan kayak yapmaya gitmiştir. Ancak aniden çıkan büyük bir fırtına yüzünden yolunu kaybeder. Karlı, yüksek ve tehlikeli dağlarda yapayalnız kalan Eric, büyük bir hayatta kalma mücadelesinin ortasındadır. Bir tarafında öldürücü soğuk diğer yanında açlık ve tehlikeli vahşi yaşam vardır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 599
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.