/10

Sevimli Ejderha Kokonat: Ormanda Şenlik izle

Uçamayan küçük ejderha Kokonat, arkadaşları vejetaryen ejderha Oscar ve kirpi Matilda ile birlikte ejderha adasında yaşamaktadır. Bu üç arkadaş birlikte eğlenceli bir tatile çıkmaya karar verir. Başlarına geleceklerden habersiz bir şekilde vapurla yolculuğa çıkar. Gizemli kamp alanına ulaşan üç arkadaşı hiç düşündükleri gibi bir tatil beklemiyordur. Tatillerini güzel bir hale getirmek isteyen arkadaşlar güçlerini birleştirerek işe koyulurlar. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 500
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Bir Zamanlar Deadpool izle (2018)

/10

Kaçırılan Fred Savage, Deadpool 2'nin Deadpool 2 versiyonuna, sihir, mucizeler ve sıfır F'lerle dolu Prenses Gelin tarzı bir hikayeye katlanmak zorunda kalır.

Rabbit Proof Fence izle (2002)

/10

1930'larda fakir Avustralyalıların çocukları gizemli bir şekilde ortadan kayboldu. Kaçırılan bu masum çocuklar, memleketlerinden uzakta bir köle kampına gönderiliyor ve oradan da varlıklı ailelerin hizmetine satılıyor. Hiç şüphesiz kaderlerine boyun eğmek zorunda olan üç savunmasız çocuk, bu zulme boyun eğmemeye kararlıdır. El ele tutuşan üç küçük kız, beklenmedik bir cesaret göstererek bu izole kamptan kaçmaya çalışacak. Üç kız, tavşanların geçemeyeceği bir çiti takip ederek özgürlüğe giden yolun zorluklarını yaşarlar. Phillip Noyce'un yönettiği bu dokunaklı çalışma, temasını gerçek bir hikayeden alıyor.

Once Upon a Crime izle (2023)

/10

Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?