/10

Seriously Single izle

Dineo, tüm hayatı boyunca sürekli flört ilişkileri yaşamıştır ve bu konuda oldukça tecrübelidir. Orta yaşlarına gelmiştir ve bir gün evlenerek çocuk sahibi olmak ister. Ancak flört ilişkilerini bir anda evlilik gibi ciddi bir konuya taşıyamaz ve sürekli reddedilir. Ama bir gün hayallerindeki gibi bir erkek olan Lunga ile tanışır. Onunla gelecek planları kurarak evlenmeyi beklemektedir. Bir zaman sonra Lunga'nın farklı planları olduğunun farkına varan Dineo, böyle bir erkeği kaybetmemek için her şeyi yapmayı göze almıştır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 461
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Kategori:

  ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Venedik Taciri izle (2004)

  /10

  16. yüzyıl Venedik'inde genç Bassanio, güzel Portia'nın kalbine giden yolu bulmaya kararlıdır. Ancak talipleri çok olan genç bir bayanı yakalamak için çıktığı yolculuk için paraya ihtiyacı vardır. Daha sonra tüccar arkadaşı Antonio'nun yanına gider. Ancak iyi niyetli bir adamın yolculuk sırasında tüm parası gemilerine bağlanır. Arkadaşına yardım etmeye kararlı olan Antonio, faizsiz kredi verdiği için nefret ettiği Yahudi tefeci Shylock'a başvurmak zorunda kalır. İntikam zamanının geldiğini anlayan Shylock, belki de hayatında ilk kez parayı faizsiz borç almayı kabul eder, ancak parayı zamanında geri alamazsa herhangi bir gecikme için Antonio'nun vücudundan bir parça almayı kabul eder. .

  Yeryüzündeki Son Aşk izle (2011)

  /10

  Kadınlarla iletişim kurmakta zorlanan yetenekli şef Michael, güzel ve soğuk görünüşlü doktor Susan'la tanışır. Susan uzun bir süre kendini işine adadı ve özel hayatından vazgeçti, Michael ise kadınlarla ciddi ilişkilerden kaçındı. İkili birbirlerine karşı daha önce hiç yaşamadıkları derin duygular hissederken, bir anda ortaya çıkan salgın bir hastalık tüm dünyadaki insanların duyularını yok eder. İnsanlığın sonu yaklaşırken aşk tüm bu engellere rağmen ayakta kalabilecek mi?

  Once Upon a Crime izle (2023)

  /10

  Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?