/10

Seriously Single izle

Dineo, tüm hayatı boyunca sürekli flört ilişkileri yaşamıştır ve bu konuda oldukça tecrübelidir. Orta yaşlarına gelmiştir ve bir gün evlenerek çocuk sahibi olmak ister. Ancak flört ilişkilerini bir anda evlilik gibi ciddi bir konuya taşıyamaz ve sürekli reddedilir. Ama bir gün hayallerindeki gibi bir erkek olan Lunga ile tanışır. Onunla gelecek planları kurarak evlenmeyi beklemektedir. Bir zaman sonra Lunga'nın farklı planları olduğunun farkına varan Dineo, böyle bir erkeği kaybetmemek için her şeyi yapmayı göze almıştır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 514
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Kategori:

  ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Suncoast izle (2024)

  /10

  Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

  Anyone But You izle (2023)

  /10

  Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

  All of Us Strangers izle (2023)

  /10

  Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.