/10

Seni Seviyorum Aptal izle

Daha otuzlu yaşlarında olan Marcos, aynı gün içerisinde kız arkadaşı tarafından terk edilir ve işinden kovulur. Büyük bir bunalıma giren Marcos, ailesinin yanına taşınır ancak orada hiç rahat edemez. Bu durumdan kurtularak sosyalleşmek isteyen genç adam, bir yaşam koçunun tavsiyelerine uymaya başlamasıyla hayatı saçmalıklarla dolar ve her şeyi değiştirecek olan Raquel'le tanışır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 630
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Prozac Nation izle (2001)

/10

Yetenekli genç yazar Elizabeth Wurtzel (Christina Ricci), Harvard'da gazetecilik bursu kazanır ve bunu ait olduğunu düşündüğü işçi sınıfından kurtulmanın bir yolu olarak görür. Sonunda gerçek yeteneği ortaya çıkacaktır, ancak gelecek vaat eden genç yazarın rüyalarının peşinden çıktığı bu yolculuk, onu sorunlu aile ilişkileri, yalnızlık, uyuşturucu, seks ve umutsuz beklentilerle örülü bir bunalıma sürükleyecektir.

Özel Bir Gün izle (2016)

/10

Anneler Günü yaklaştıkça, farklı insanlar ve kuşaklar kendi hayatlarıyla ilgili farklı aşamalardan geçmektedir. Kısa bir süre önce boşanmış olan Sandy (Jennifer Aniston), eşinin kendinden çok daha genç bir kadınla evlenmesiyle sarsılmıştır. Bradley ise 16 yaşındaki kızına hem anne hem de baba rolünü üstlenmenin zorluklarıyla karşı karşıya kalır. Ünlü bir yazar olan Miranda ise başarısına rağmen, kızını bebekken evlatlık vermek zorunda olduğunu kabullenmek zorundadır. Kristin ise evlenmeden önce annesini bulmaya karar verir. Ailesiyle arası pek iyi olmayan Jessie ise bu ilişkiyi düzeltmek zorunda olduğunu kabullenmeye başlar. Tüm bu hayatlar, Anneler Günü'nde bir şekilde birbirine bağlanacaktır. Film, Garry Marshall'ın önceki iki filmi Sevgililer Günü ve Yılbaşı Gecesi gibi özel bir günde kesişen yollar konseptini ele almaktadır.

Bunlar Nasıl Sarışın izle (2009)

/10

Elle Woods'un genç kuzenleri, İngiltere'den Kaliforniya'ya taşındıklarında hayatlarını güçlendirmek, kendilerini dış etkilere karşı korumak ve iftiralardan kurtulmak için yeni bir hayat kurmak zorundadırlar.