/10

Senden Beş Adım Uzakta izle

Sahip oldukları nadir bir hastalıktan dolayı vücutları diğer insanlardan farklı çalışan Stella ve Will, hastanede karşılaşmıştır. İkisinde de aynı hastalıktan olması birbirlerini anlamalarına daha yardımcı olan bu iki genç, kısa sürede tanışarak birbirlerine aşık olmuşlardır. Ancak hastalıkları yüzünden birbirlerine 5 adımdan daha az yaklaşamamaktadır. İyileşmeleri ve hastalıklarının kötüleşmemesi için bu kurala uyan gençler, aralarındaki mesafeye rağmen birbirlerini gerçekten sevmektedir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 653
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  Yönetmen:

  Ülke:

  Kategori:

  ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Т-34 izle (2018)

  /10

  1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

  Suç Çetesi izle (2013)

  /10

  1949 Los Angeles şehri acımasız ve doğuştan sahtekar Mickey Cohen'in hakimiyeti altındadır. Uyuşturucu, silah ve kadın ticaretini tek başına yapan Cohen, güçlü mafya adamlarının yanı sıra yerel polisi ve hatta politikacıları da arkasına almıştır. Los Angeles Polis Departmanında hiç kimse onunla karşı karşıya gelmeye cesaret edemezken dışarıdan destek vermekle görevlendirilen Teğmen John O'Mara ve Jerry Wooters, Cohen'in planlarını altüst edebilecekler mi?

  Sleeping Dogs izle (2024)

  /10

  Alzheimer tedavisi için son teknoloji kullanılarak çalışmalar yapan Roy Freeman, hafıza kaybı yaşayan bir profesörün esrarengiz cinayetini çözmek üzere eski bir dava dosyasını açar. Hafızasını geri kazanmaya çalışan Freeman, eski ortağını da yanına alarak gerçeği aydınlatmaya çalışır. İkili, sır dolu bir öyküyü çözmek için tehlikeli bir yolculuğa çıkar ve Freeman korkutucu gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.