/10

Selah ve Dostları izle

Pensilvanya'da bulunan lüks bir yatılı okul olan Haldwell Okulunda, öğrenciler kendileri aralarında ayrışmaya giderek 5 farklı gruba ayrılmıştır. Her grubun çete gibi kendi kuralları, tarzları ve bakış açıları vardır. Tüm gruplar birbirleri ile rekabet ve savaş halindedir. Bu yatılı okulun en sıkıntılı öğrencilerinden birisi olan Selah, 17 yaşında genç bir kızdır ve bir grubun liderlidir. Selah'ın grubu, okulun kirli işleriyle meşguldür ve Selah bu durumda çok dikkatli ve temkinli bir biçimde hareket ederek grubu yönetmek zorundadır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 486
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.