/10

Selah ve Dostları izle

Pensilvanya'da bulunan lüks bir yatılı okul olan Haldwell Okulunda, öğrenciler kendileri aralarında ayrışmaya giderek 5 farklı gruba ayrılmıştır. Her grubun çete gibi kendi kuralları, tarzları ve bakış açıları vardır. Tüm gruplar birbirleri ile rekabet ve savaş halindedir. Bu yatılı okulun en sıkıntılı öğrencilerinden birisi olan Selah, 17 yaşında genç bir kızdır ve bir grubun liderlidir. Selah'ın grubu, okulun kirli işleriyle meşguldür ve Selah bu durumda çok dikkatli ve temkinli bir biçimde hareket ederek grubu yönetmek zorundadır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 544
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Road izle (2009)

/10

Gelecekteki kıyamet günlerini anlatan bir kitabın sinema uyarlaması olan bu film, güçlü bir oyuncu kadrosuyla birlikte en çok satan kitabın gölgesinde kalmayacak gibi görünüyor. Amerika'nın ateşler içinde kalan bir atmosferde geçen filmde, bir baba ve oğulun Amerika'nın kıyılarına doğru bir yolculuk yapması anlatılıyor. Basit bir tüfekle tehlikeli hava koşullarında bilmedikleri bir yeri bulma çabalarına haydutlar da eklenince macera daha da zorlaşıyor. Bu film, bilim kurgu türünde olmasına rağmen Western tarzından da etkiler taşıyor.

Float izle (2024)

/10

Waverly, geleceği için yaptığı planları kısa sürede değiştirmek zorunda kalır ve küçük bir Kanada kasabasına gider. Burada tanıştığı yerel cankurtaran Blake ile beklenmedik bir aşkın içine sürüklenir. Yüzme dersleri sırasında aralarındaki bağ giderek güçlenir.

Le refuge izle (2009)

/10

Mousse ve Louis, genç, çekici, zengin ve birbirlerine âşıktılar. Ancak uyuşturucu bağımlılığı hayatlarını ele geçirdi. Bir gün aşırı dozda uyuşturucu alırlar ve Louis hayatını kaybeder. Mousse, mucizevi bir şekilde kurtulur ve kısa bir süre sonra hamile olduğunu öğrenir. Büyük bir karışıklık içinde olan Mousse, Paris'ten uzaklaşıp sakin bir eve yerleşir. Birkaç ay sonra Louis'nin kardeşi, Mousse'un yanına gelir. Mousse için bu adam bir düşman mıdır yoksa barışma fırsatı mı sunmaktadır?