/10

Search Out izle

İntihar eden bir kadının soruşturmasının ardından olaylar akıl almaz bir seviyeye gelir. Anlamsız şekilde büyümeye ve karmaşık bir hal almaya başlayan olay, bir çok sırrın ve kişiliğin ortaya çıkmasını da sağlayacaktır. Henüz işinde yeni olan ve bu olayı soruşturan stajyer bir polis, iş arayan sıradan bir insan ve bilgisayar korsanı olan küçük bir ekibin yolları kesişecektir. Herkes kendisini berbat bir olayın ortasında bulurken kendilerini kurtarmak için bir mücadele vereceklerdir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 1,523
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Yazar:

  Yönetmen:

  Kategori:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Sliver izle (1993)

  /10

  Carly Norris, New York'ta yaşayan ve Sliver Apartments'taki dairesine taşınan bir kitap editörüdür. Burada iki yeni komşusuyla tanışır; Gerilim romanları yazan Jack Lansfor ve apartman sahibi yakışıklı Zeke Hawkins. Carly çok geçmeden dairede yaşayan bazı kadınların öldürüldüğünü öğrenir ve polis, dairede bir seri katilin kaldığından şüphelenir.

  Taciz izle (1994)

  /10

  Michael Crichton'un romanından uyarlanan film, seksi patronu tarafından "taciz edilen" ve ardından şantaja uğrayan bir adamın bu durumdan kurtulmak için gösterdiği "umutsuz" çabanın öyküsünü anlatıyor.

  Kidnapping Stella izle (2019)

  /10

  Kaçıranların zengin hedefi olan Stella, sıradan bir kamyonetle kaçırıldı ve ses geçirmez bir odada tutuldu. Ancak onu kaçıranlar bir şeyi hesaba katmayı unutmuşlardı; o da Stella'nın hayatta kalma içgüdüsüydü. Maskeli adam kaçıranların planını bozması gereken kişi de kurbanın ta kendisiydi.