/10

Search Out izle

İntihar eden bir kadının soruşturmasının ardından olaylar akıl almaz bir seviyeye gelir. Anlamsız şekilde büyümeye ve karmaşık bir hal almaya başlayan olay, bir çok sırrın ve kişiliğin ortaya çıkmasını da sağlayacaktır. Henüz işinde yeni olan ve bu olayı soruşturan stajyer bir polis, iş arayan sıradan bir insan ve bilgisayar korsanı olan küçük bir ekibin yolları kesişecektir. Herkes kendisini berbat bir olayın ortasında bulurken kendilerini kurtarmak için bir mücadele vereceklerdir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 1,607
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Yazar:

  Yönetmen:

  Kategori:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Ajan Salt izle (2010)

  /10

  CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.

  Land of Bad izle (2024)

  /10

  Acemi hava trafik kontrolörü Kinney, Filipinler'de bir göreve katılmış bir Delta Force ekibine dahil edilir. Ekip silahsız tuzağa düştüğünde, hayatta kalmak için tek şansları olan Hava Kuvvetleri insansız hava aracı pilotu Reaper'ın becerilerini kullanmak zorunda kalırlar.

  Baskın izle (2012)

  /10

  Film, özel bir timin, şehir merkezinden uzak bir mahalledeki bir apartmanda uyuşturucu satıcısını yakalamak için baskın düzenlemesiyle başlar. Ancak, her katı psikopatlar, katiller, çeteler ve hırsızlar için sığınak haline gelmiş bu binaya daha önce hiç girilmemiştir. Alarm verilir verilmez ışıklar söner ve çıkışlar kapatılır. Baskına uğrayan polisler kısa sürede kuşatılır ve acımasızca öldürülür. Sadece birkaç polis hayatta kalır ve binada mahsur kalırlar. Hayatta kalmak için en üst kata ulaşmaları gerekmektedir. Binanın her katı, ayrı bir cehennemi temsil eder ve yızyılın savaşı başlar.