/10

Şantaj izle

İş insanları çok yoğun geçen günlerinin ardından evlerine döndüklerinde The List adı verilen gizli bir seks kulübü arayıcılığıyla güzel bir gece geçirebilmektedir. şantaj izle, deception izle. Artık küçük maaşlarla çalışmaktan bunalmış olan bir muhasebeci, avukat arkadaşının yardımı ile The List kulübünde çalışmaya başlamıştır. Ancak genç ve güzel muhasebeci, kendisini hayal ettiğinden çok farklı bir yerde bulacaktır. Müşterilere yapılan şantaj ve dolandırıcılığın baş şüphelisi olarak görülmeye başlayan genç muhasebeci, kendisini çıkmaz bir karmaşanın ortasında bulacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 860
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Prozac Nation izle (2001)

/10

Yetenekli genç yazar Elizabeth Wurtzel (Christina Ricci), Harvard'da gazetecilik bursu kazanır ve bunu ait olduğunu düşündüğü işçi sınıfından kurtulmanın bir yolu olarak görür. Sonunda gerçek yeteneği ortaya çıkacaktır, ancak gelecek vaat eden genç yazarın rüyalarının peşinden çıktığı bu yolculuk, onu sorunlu aile ilişkileri, yalnızlık, uyuşturucu, seks ve umutsuz beklentilerle örülü bir bunalıma sürükleyecektir.

Zor Saatler izle (2016)

/10

İngiltere'de şiddetli bir fırtına çıkar ve doğu sahil şeridindeki kasabaları vurarak her şeyi paramparça eder. Bu arada, 150 metrelik iki petrol tankeri, SS Pendleton ve SS Fort Mercer da dahil olmak üzere fırtınada ikiye bölünmüşlerdir ve mürettebatları denizde mahsur kalmıştır. Webber ve üç adamı, motorlu bir ahşap tekneye binerek Pendleton'ı bulurlar ve kasırganın ortasında mahsur kalan mürettebatı dalgalardan geri getirirler.

The Kitchen izle (2023)

/10

İzi, Londra'da bulunan son sosyal konutlardan biri olan Mutfak'tan kaçmak üzeredir, ancak genç Benji hayatına dahil olduğunda bir dizi zorlu kararlarla karşılaşmak zorundadır.