/10

Samuray Maratonu izle

Amerikalılar, Japonya'yı istila etmeye başlamışlardır ancak Japo halkı pek fazla saldırgan değildir. Bu yüzden şehrin hükümdarı, halka savaşmayı öğretmek ve eğitimli bir samuray ordusu oluşturabilmek için şehirde maraton düzenler. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 782
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Iron Claw izle (2023)

/10

Baba Fritz Von Erich, başarılı bir güreşçi olmasının yanı sıra, oğullarını da zirveye taşımak için despot ve zalim yöntemler kullanarak, ailenin çalkantılı zamanlarda büyük güçlüklerle yüzleşmek zorunda kalmasına neden olur. Şampiyon kardeşler sporda başarıya doğru ilerlerken aileleri de büyük sınavlardan geçer.

Der Hauptmann izle (2018)

/10

Bir üniforma, insanın içindeki güç arzusunu uyandırabilir mi? Yüzbaşı, İkinci Dünya Savaşı'nın bitişine haftalar kala, Herold isimli bir Nazi askerinin kaçarken bulduğu bir subay üniforması ile hem hayatının hem de kişiliğinin nasıl değişime uğradığını anlatıyor. Gerçek kişiler ve olaylardan esinlenen film, askeri düzen içerisinde ezilen bir adamın gücü eline aldığı anda neler yapabileceğini gözlemleyerek belki de hepimizin yüreğinin derinliklerindeki karanlığın bir resmini çiziyor. İzleyicinin zihnine kazınan çarpıcı siyah-beyaz görüntüleriyle Yüzbaşı, savaşın ve güç şehvetinin soğuk ve vahşi yüzünü büyük bir dinginlikle sergiliyor.

The Great Raid izle (2005)

/10

2. Dünya Savaşı'nın sonlarına doğru, Teğmen Henry Mucci'nin liderliğindeki 6. Bölük, bütün zorluklara meydan okuyarak neredeyse imkansız görünen bir kurtarma operasyonunu başarıyla gerçekleştirme hikayesini izleyicilere sunuyor. 6. Bölük askerleri, 500 Amerikan askerini düşman sınırlarından 30 mil içeriye girerek, kötü şöhretli kampı terk ederken hayatlarını tehlikeye atarak kurtarıyorlar.