/10

Samuray Maratonu izle

Amerikalılar, Japonya'yı istila etmeye başlamışlardır ancak Japo halkı pek fazla saldırgan değildir. Bu yüzden şehrin hükümdarı, halka savaşmayı öğretmek ve eğitimli bir samuray ordusu oluşturabilmek için şehirde maraton düzenler. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 721
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Zor Saatler izle (2016)

/10

İngiltere'de şiddetli bir fırtına çıkar ve doğu sahil şeridindeki kasabaları vurarak her şeyi paramparça eder. Bu arada, 150 metrelik iki petrol tankeri, SS Pendleton ve SS Fort Mercer da dahil olmak üzere fırtınada ikiye bölünmüşlerdir ve mürettebatları denizde mahsur kalmıştır. Webber ve üç adamı, motorlu bir ahşap tekneye binerek Pendleton'ı bulurlar ve kasırganın ortasında mahsur kalan mürettebatı dalgalardan geri getirirler.

Society of the Snow izle (2023)

/10

1972 yılında, Şili'ye bir ragbi takımını taşımak için kiralanan Uruguay Hava Kuvvetleri Uçuş 571, And Dağları'nın kalbindeki bir buzulda korkunç bir şekilde düşer. Kazada, 45 yolcunun sadece 29'u sağ kurtulur. Yolcular, kendilerini dünyanın en zorlu ortamlarından birinde bulur ve hayatta kalabilmek için aşırı tedbirler almaları gerekmektedir.

Çöküş izle (2004)

/10

Hitler ve yakın arkadaşları, güvende olduklarını düşünerek sığınaklara çekilmişlerdir. Aralarında Führer'in özel sekreteri Traudi Junge da bulunuyordu. Berlin artık yenilmiş bir kale olarak görünse de, Hitler şehirden ayrılmayı ve teslim olmayı kabul etmemekteydi. Diğer insanların hepsi dışarıda öldürülürken, o son yolculuğuna hazırlanıyordu. Birkaç saat önce Eva Braun ile evlenmiş olmalarına rağmen intihar etmeden önce bedenlerini yakmayı tercih etmişlerdi. Yıllarca Hitler'in ardından sadık bir şekilde giden birçok kişinin durumu da farklı değildi. Berlin düşerken, herkesin yaşam ve ölüm arasında bir seçim yapma zamanı giderek yaklaşıyordu.