/10

Samuray Maratonu izle

Amerikalılar, Japonya'yı istila etmeye başlamışlardır ancak Japo halkı pek fazla saldırgan değildir. Bu yüzden şehrin hükümdarı, halka savaşmayı öğretmek ve eğitimli bir samuray ordusu oluşturabilmek için şehirde maraton düzenler. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 667
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Lust for Life izle (1956)

/10

Hollanda doğumlu Van Gogh'un hayat hikayesini anlatan pek çok film var ama yönetmenliğini Vincente Minelli'nin üstlendiği 'Ölümsüz İnsanlar' bambaşka bir yerde. Van Gogh'u başarılı bir şekilde canlandıran Kirk Douglas, yakın arkadaşı Gauguin rolünde Anthony Quinn ve kardeşi Teo rolünde James rol alıyor. Donald eşlik ediyor. Van Gogh'un bir rahipten tutkulu bir ressama dönüşme sürecini başarıyla anlatan film, renkleri ve çerçeveleriyle Van Gogh'un dünyasına girmeyi başarıyor. Yoksulluk ve yalnızlık içinde geçen bir hayatın, artan saldırıların esaretinde, resim yaparak hayata anlam katan bir dehanın hikayesi...

The Photographer of Mauthausen izle (2018)

/10

Nazi toplama kampındaki Katalan bir mahkum, zulmü belgeleyen fotoğraflardan negatifleri çalmak için ofis işlerini kullanıyor. Gerçek olaylara dayanmaktadır.

Ip Man izle (2008)

/10

Ip Man, Bruce Lee'nin ustası Yip Man'ın yarı biyografik öyküsünü anlatırken, WingChun savunma tekniğinin de tarihine bakıyor. Yip Man, Yim Wing Chun tarafından geliştirilen ve gösteri amaçlı kullanılmayan bir savunma tekniği olan WingChun'u öğreten ilk dövüş sanatçısı olarak kabul edilir.