/10

Şampiyon izle

At yarışı hakkında hiçbir bilgiye sahip olmayan bir ev hanımı olan Penny Chenery Tweedy, büyük soluklu bir işe atılarak 1973 Triple Crown yarışlarına katılmayı hedeflemektedir. Kendisine karşı çıkanları ve alay edenleri aldırmayan Penny, stratejik kararlar verecek bu iş hakkında bilgili insanları işe almıştır. Secretariat adında safkan bir yarış atı alan Penny, koordineli bir şekilde çalışmalara tam gaz devam etmiştir. Kendisini büyük bir erkek rekabetinin ortasında bulan Penny, azmine ulaşarak arka arkaya Kentucky Derby, Preakness Stakes ve Belmont Stakes yarışlarını kazanacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 2,911
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Velveteen Rabbit izle (2023)

/10

Yedi yaşındaki William, Noel için yeni bir favori oyuncak satın aldığında, ömür boyu sürecek bir arkadaş keşfeder ve sihirli dünyanın kapılarını açar.

Lolita izle (1962)

/10

Humbert, New Hampshire'e yeni geldikten sonra aşık olduğu kişiye ulaşmak için büyük bir plan yapar: Charlotte Haze ile evlenmek. Böylece her zaman onun güzel kızıyla yakın olabilecektir. Stanley Kubrick, usta bir yönetmen ve yapımcı olarak cinsel tutkuları keşfetmek için Vladimir Nabokov'un romanından ilham alır. Kubrick, aynı konuyu 37 yıl sonra Eyes Wide Shut filmiyle tekrar ele alır.

Little Black Book izle (2004)

/10

Stacy, televizyonda talk show programı sunan bir sunucudur. Derek adında bir erkek arkadaşıyla birlikte yaşamaktadır. Bir gün Derek evde olmadığında, Stacy tarafından karıştırılan dolaplarda bir kutu bulunur. Kutu içerisinde Derek'in eski sevgililerine ait mektuplar, resimler ve eşyalar vardır. Stacy'nin eline geçen bu küçük siyah kitap adeta Pandora'nın Kutusu'na dönüşür. İki sevgili arasında kıskançlık, aşk ve kahkaha dolu bir saklambaç oyunu başlar.