/10

Sakın Dinleme izle

sakın dinleme izle, voces izle, dont listen izle. Yeni bir hayata başlamak için yeni bir eve taşınan Daniel, Sara çifti ve 9 yaşındaki Eric adındaki çocukları, geçmişte yaşadıkları acı olayları unutarak güzel bir gelecek umudu beslemektedir. Taşınmalarının ardından her şey sıradan ve doğal bir şekilde ilerlerken evin küçük çocuğu Eric, ev içerisinde gizemli bir varlığın seslerini duymaya başlayacaktır. Hiç kimse durumun farkında değilken gizemli varlık sadece Eric ile iletişim kurmaya başlayacak ve aile korkunç bir karanlığa sürüklenmeye başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,401
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.