/10

Sakın Dinleme izle

sakın dinleme izle, voces izle, dont listen izle. Yeni bir hayata başlamak için yeni bir eve taşınan Daniel, Sara çifti ve 9 yaşındaki Eric adındaki çocukları, geçmişte yaşadıkları acı olayları unutarak güzel bir gelecek umudu beslemektedir. Taşınmalarının ardından her şey sıradan ve doğal bir şekilde ilerlerken evin küçük çocuğu Eric, ev içerisinde gizemli bir varlığın seslerini duymaya başlayacaktır. Hiç kimse durumun farkında değilken gizemli varlık sadece Eric ile iletişim kurmaya başlayacak ve aile korkunç bir karanlığa sürüklenmeye başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,535
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Huzur İçinde Yat izle (2024)

/10

Sergio, maddi zorluklarla ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, ailesinin geleceğini kurtarma fırsatı bulur ama bedeli olarak sonsuza kadar kaybolması gerekecektir.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.

Paskal izle (2018)

/10

2011 yılında gerçekleşen olaylardan esinlenen bu film, Paskal ekibinin, Malezya kraliyet donanması tarafından Somalili deniz korsanları tarafından kaçırılan bir gemiyi kurtarmak için gerçekleştirdiği operasyonu anlatıyor.