/10

Russkiy Reyd izle

Eski bir Spetsnaz ajanı olan Nikita, artık paralı bir asker olarak görev yapmaktadır. İşinde profesyoneldir ve her zaman aranan isimlerden bir tanesi olmuştur. Gizli işler çevrilen bir fabrikaya saldırarak patronunu ele geçirme görevine komutanlık yapmak üzere göreve alınan Nikita, görev sırasında beklenmedik şeylerle karşı karşıya kalır. Tüm zorluklara rağmen görev başarılı bir şekilde tamamlanacak ancak Nikita'nın aklında büyük soru işaretleri kalacaktır. İşin aslının daha da derin ve korkunç olduğunun farkına varan Nikita, ülkesi için tek başına savaşmak zorunda kalacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 769
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.

Çin Falı izle (2012)

/10

Jackie Chan tarafından yazılan ve yönetilen, Hong Kong / Çin ortak yapımı olan Chinese Zodiac, çok sevdiğimiz bir film. Başrollerde Jackie Chan'in yanı sıra Oliver Platt, Caitlin Dechelle, Steven Dasz, Kenny G, Andrew Dasz ve Alaa Safi yer alıyor. Hikaye, Asian Hawk'un (Jackie Chan) dünyayı kurtarmak için bronzdan yapılmış 12 hayvan başını aramasını konu alıyor. Chinese Zodiac, 58 yaşındaki Jackie Chan'in rol aldığı son aksiyon filmi olacak. Chan, yaş, güvenlik ve aile gibi faktörleri sebep olarak göstermiştir. Çekimler 5 farklı ülkede, toplam 10 şehirde bir yıl sürmüş, hazırlık aşaması ise yedi yıl alıyor. Jackie Chan, Chinese Zodiac'ta dövüş koreografisi, yazarlık, yönetmenlik, yapımcılık ve oyunculuk gibi her şeyde görev almıştır. Bu yüzden Chan'in bu filmi "kariyerimin en önemli projesi" olarak nitelendirmesi boşuna değildir...

Paskal izle (2018)

/10

2011 yılında gerçekleşen olaylardan esinlenen bu film, Paskal ekibinin, Malezya kraliyet donanması tarafından Somalili deniz korsanları tarafından kaçırılan bir gemiyi kurtarmak için gerçekleştirdiği operasyonu anlatıyor.