/10

Russkiy Reyd izle

Eski bir Spetsnaz ajanı olan Nikita, artık paralı bir asker olarak görev yapmaktadır. İşinde profesyoneldir ve her zaman aranan isimlerden bir tanesi olmuştur. Gizli işler çevrilen bir fabrikaya saldırarak patronunu ele geçirme görevine komutanlık yapmak üzere göreve alınan Nikita, görev sırasında beklenmedik şeylerle karşı karşıya kalır. Tüm zorluklara rağmen görev başarılı bir şekilde tamamlanacak ancak Nikita'nın aklında büyük soru işaretleri kalacaktır. İşin aslının daha da derin ve korkunç olduğunun farkına varan Nikita, ülkesi için tek başına savaşmak zorunda kalacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 681
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Yönetmen:

  Ülke:

  Kategori:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Bir Zamanlar Deadpool izle (2018)

  /10

  Kaçırılan Fred Savage, Deadpool 2'nin Deadpool 2 versiyonuna, sihir, mucizeler ve sıfır F'lerle dolu Prenses Gelin tarzı bir hikayeye katlanmak zorunda kalır.

  Death Proof izle (2007)

  /10

  Austin'in en ünlü DJ'i Jungle Julia, en yakın arkadaşları Shanna ve Arlene ile parti yapıyor. Sabaha kadar eğlenen üçlünün hiçbir şeyden haberi yoktur. Yaptıkları her şeyi izleyen biri vardır; yüzünde derin bir yara izi ve korkunç bir arabası olan eski bir dublör olan Dublör Mike. Günlerdir kızları izleyen Mike, akşam ve sabah dışarı çıkarken onları takip ediyor.

  X: İntikam Gecesi izle (2011)

  /10

  Holly Rowe artık emekli olmak isteyen bir fahişedir. Yakın zamanda aldığı bir iş teklifiyle karşı karşıya kalan Rowe, tesadüfen kaçak genç Shay Ryan'la tanışır. Buluşma yerine birlikte giden iki kadın, hayatlarını sonsuza dek değiştirecek tuzaklarla dolu bir geceyle karşı karşıya kalır. Dünyanın en eski mesleği olan fuhşa farklı, dramatik ve gerilimli bir bakış açısı getiren bir gösteri.