/10

Rocketman izle

Bir İngiliz olan Elton John, çocukluğundan beri büyük bir müzik dehasıdır. İlk başlarda bu yeteneğine pek ilgi duymasa da daha sonra piyanoyla tanışmasıyla hayatını tamamen bunun üzerine kuracaktır. İlk başlarda çeşitli konservatuvarlarda ve barlarda çalışmıştır ancak bu onu tatmin etmemiştir. Onun hedefi her zaman zirvedir. 1970 yılında çıkarttığı ve piyasaya sürdüğü albümüyle büyük bir hızla ün kazanmıştır. Dönemin ünlü şarkıcıları ile yaptığı çalışmalarla iyice ilerlemeye başlayan Elton, tarzıyla ve farklılığıyla dahada yükselmeye devam edecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 735
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suç Çetesi izle (2013)

/10

1949 Los Angeles şehri acımasız ve doğuştan sahtekar Mickey Cohen'in hakimiyeti altındadır. Uyuşturucu, silah ve kadın ticaretini tek başına yapan Cohen, güçlü mafya adamlarının yanı sıra yerel polisi ve hatta politikacıları da arkasına almıştır. Los Angeles Polis Departmanında hiç kimse onunla karşı karşıya gelmeye cesaret edemezken dışarıdan destek vermekle görevlendirilen Teğmen John O'Mara ve Jerry Wooters, Cohen'in planlarını altüst edebilecekler mi?

Sleeping Dogs izle (2024)

/10

Alzheimer tedavisi için son teknoloji kullanılarak çalışmalar yapan Roy Freeman, hafıza kaybı yaşayan bir profesörün esrarengiz cinayetini çözmek üzere eski bir dava dosyasını açar. Hafızasını geri kazanmaya çalışan Freeman, eski ortağını da yanına alarak gerçeği aydınlatmaya çalışır. İkili, sır dolu bir öyküyü çözmek için tehlikeli bir yolculuğa çıkar ve Freeman korkutucu gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.

John Malkovich Olmak izle (1999)

/10

Craig yolun sonundadır. Para kazanamadığı halde yetenekli bir sokak kuklacısıdır. Eşi Lotte, işini evcil hayvan dükkanına taşımıştır ve ilişkileri iç açıcı değildir. Acil bir ihtiyaçtan dolayı dosyalama memuru olarak bir firmada işe başlar ve burada Maxine adlı bir kadına ilgi duyar. Maxine, Craig'i ciddiye almasa da, çalışırken dolabın arkasına düşen bir dosyayı almaya çalışırken küçük bir gizli kapıyla karşılaşır. Merakla kapıdan içeri giren Craig, John Malkovich olur.