/10

Rocketman izle

Bir İngiliz olan Elton John, çocukluğundan beri büyük bir müzik dehasıdır. İlk başlarda bu yeteneğine pek ilgi duymasa da daha sonra piyanoyla tanışmasıyla hayatını tamamen bunun üzerine kuracaktır. İlk başlarda çeşitli konservatuvarlarda ve barlarda çalışmıştır ancak bu onu tatmin etmemiştir. Onun hedefi her zaman zirvedir. 1970 yılında çıkarttığı ve piyasaya sürdüğü albümüyle büyük bir hızla ün kazanmıştır. Dönemin ünlü şarkıcıları ile yaptığı çalışmalarla iyice ilerlemeye başlayan Elton, tarzıyla ve farklılığıyla dahada yükselmeye devam edecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 778
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Road izle (2009)

/10

Gelecekteki kıyamet günlerini anlatan bir kitabın sinema uyarlaması olan bu film, güçlü bir oyuncu kadrosuyla birlikte en çok satan kitabın gölgesinde kalmayacak gibi görünüyor. Amerika'nın ateşler içinde kalan bir atmosferde geçen filmde, bir baba ve oğulun Amerika'nın kıyılarına doğru bir yolculuk yapması anlatılıyor. Basit bir tüfekle tehlikeli hava koşullarında bilmedikleri bir yeri bulma çabalarına haydutlar da eklenince macera daha da zorlaşıyor. Bu film, bilim kurgu türünde olmasına rağmen Western tarzından da etkiler taşıyor.

Float izle (2024)

/10

Waverly, geleceği için yaptığı planları kısa sürede değiştirmek zorunda kalır ve küçük bir Kanada kasabasına gider. Burada tanıştığı yerel cankurtaran Blake ile beklenmedik bir aşkın içine sürüklenir. Yüzme dersleri sırasında aralarındaki bağ giderek güçlenir.

Le refuge izle (2009)

/10

Mousse ve Louis, genç, çekici, zengin ve birbirlerine âşıktılar. Ancak uyuşturucu bağımlılığı hayatlarını ele geçirdi. Bir gün aşırı dozda uyuşturucu alırlar ve Louis hayatını kaybeder. Mousse, mucizevi bir şekilde kurtulur ve kısa bir süre sonra hamile olduğunu öğrenir. Büyük bir karışıklık içinde olan Mousse, Paris'ten uzaklaşıp sakin bir eve yerleşir. Birkaç ay sonra Louis'nin kardeşi, Mousse'un yanına gelir. Mousse için bu adam bir düşman mıdır yoksa barışma fırsatı mı sunmaktadır?