/10

Robocop izle

Karısı ve çocuklarını seven bir adamın yanında sokakların güvenliği için elinden geleni yapan Alex, çok sayılan ve sevilen bir polis memurudur. Suç oranının artması nedeniyle Alex çok sıkı çalışmaktadır. Bu yüzden çeteler ondan kurtulmak için ona bombalı bir saldırı düzenlerler. Neyse ki Alex ölmez ama vücudu büyük bir hasar almıştır. Vücudunu kullanamaz hale gelen Alex, yeni geliştirilen bir deneyde denek olarak kullanılır. Türünün ilk örneği olan Alex, artık hayatına yarı robot olarak devam edecektir. Vücudu güçlü bir robot gibi üstün yetenekler kazanmıştır ve bu yetenekleri suçu bitirmek için kullanacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 529
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Taciz izle (1994)

/10

Michael Crichton'un romanından uyarlanan film, seksi patronu tarafından "taciz edilen" ve ardından şantaja uğrayan bir adamın bu durumdan kurtulmak için gösterdiği "umutsuz" çabanın öyküsünü anlatıyor.

Clovehitch Katili izle (2018)

/10

Kasaba kilisesinde gönüllü olarak çalışan Tyler Burnside aynı zamanda bir izcidir. Saygın bir genç olan Tyler'ın babası, dürüstlüğüyle tanınan bir topluluk lideridir. Sessiz Kentucky kasabalarının tek bir sorunu vardır: Onlarca yıl önce işlenen ve toplumu derinden sarsan faili meçhul cinayetler. On kadının vahşice işkenceye tabi tutularak öldürüldüğü bu cinayetler, Clovehitch adlı bir psikopat tarafından işlendi. Tyler, babasının saklandığı yerde rahatsız edici fotoğraflar bulduğunda, dünyada en güvendiği kişinin Clovehitch olabileceğinden ve henüz son cinayetini işlemediğinden şüphelenmeye başlar.

Gold Run izle (2022)

/10

O, insanların en cesuru değildir, ama ona büyük bir sorumluluk ve çok büyük bir görev verilmiştir; İkinci Dünya Savaşı'nın patlak vermesi ve Norveç'in işgali üzerine Norveç'in tüm altın rezervlerini Almanlardan almak.