/10

Ritmi Hisset izle

İyi bir dansçı olan Nisan, Broadway seçmelerine yetişebilmek için aceleyle yola koyulmuştur. Ancak zaten seçmelerini yolda yaşadığı bir olay dolayı ne olursa olsun kaybedecektir. Kariyerini bitiren bu olaydan dolayı büyük bir depresyona giren Nisan, babasının yanına eski yaşadığı kasabaya geri döner. Burada karşısına çıkan bir şansı değerlendirmeye karar veren Nisan, kasabanın amatör dans kursundaki çocuklara koçluk yaparak onlarla büyük bir dans yarışmasına katılmayı hedefleyecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 703
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Hayatımın En Kötü Gecesi izle (2014)

/10

Bir muhabirin haber spikeri olma hayali, tek gecelik bir ilişkinin ardından telefonsuz, arabasız, kimlik kartısız ve parasız kalmasıyla tehlikeye girer. Hayatının en önemli iş görüşmesiyle yüzleşmeden önce durumunu düzeltmek için yalnızca 8 saati vardır...

Sliver izle (1993)

/10

Carly Norris, New York'ta yaşayan ve Sliver Apartments'taki dairesine taşınan bir kitap editörüdür. Burada iki yeni komşusuyla tanışır; Gerilim romanları yazan Jack Lansfor ve apartman sahibi yakışıklı Zeke Hawkins. Carly çok geçmeden dairede yaşayan bazı kadınların öldürüldüğünü öğrenir ve polis, dairede bir seri katilin kaldığından şüphelenir.

Dokuz Buçuk Hafta izle (1986)

/10

Elizabeth New York'ta bir sanat galerisinde çalışıyor. Bir gün Wall Street'in gerçek kurdu John tarafından baştan çıkarılır. Bu baştan çıkarma sayesinde dokuz buçuk hafta sürecek bir ilişki başlayacak. Bu ilişki sırasında Elizabeth sınırlarını zorlayacak ve John'un aradığı doğru adam olup olmadığını merak edecektir.