/10

Rising High izle

İşini her zaman hakkıyla yapan ve temiz para kazanan Viktor, rahat ve güzel bir hayat sürmektedir. Ancak kendisi gibi başka iki emlakçı ile tanıştığında hayatı tamamen değişecektir. Az gözlüğüne yenik düşen ve lüks düşkünü haline gelmeye başlayan Victor, ortakları ile yaptıkları yasa dışı dolandırıcılıkla kısa sürede çok fazla para kazanmıştır. Ancak bu işin hep böyle gitmeyeceği çok bariz bellidir. Belli bir süreden sonra kendisini iyice kaptırmaya başlayan Viktor, kısa süre içerisinde büyük bir çöküş yaşamaya başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,031
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Iron Claw izle (2023)

/10

Baba Fritz Von Erich, başarılı bir güreşçi olmasının yanı sıra, oğullarını da zirveye taşımak için despot ve zalim yöntemler kullanarak, ailenin çalkantılı zamanlarda büyük güçlüklerle yüzleşmek zorunda kalmasına neden olur. Şampiyon kardeşler sporda başarıya doğru ilerlerken aileleri de büyük sınavlardan geçer.

Girl, Interrupted izle (1999)

/10

"Ailesinden ayrılarak Borderline kişilik bozukluğu teşhisi konulan genç yazar adayı Susanna Kaysen, "Claymoore" psikiyatri kliniğine yerleştirilir ve buradaki personel ile hastalar arasındaki duygusal ve etkileyici ilişkinin hikayesini anlatan film, yazar Susanna Kaysen'in aynı adlı romanından uyarlanmıştır."

War Dogs izle (2016)

/10

Miami'de yaşayan iki yakın arkadaş Efraim Diveroli ve David Packouz, genç yaşlarına rağmen küçük işletmelerin Amerikan Ordu ihalelerine katılmalarını sağlayan bir fırsatı değerlendirir ve önemli miktarda para kazanırlar. Ancak Afganistan Ordusu'nu silahlandırmak için aldıkları 300 milyon dolarlık ihale, dikkatleri üzerlerine çeker ve karanlık işlerle yüzleşmelerine ve tehlikeli maceralara atılmalarına yol açar.